Заява Добровольчого Руху ОУН з приводу зміни складу Проводу

Оскільки питання складу керівних органів затверджується Великим Збором, було вирішено тимчасово кооптувати (до IV Великого Збору ДР ОУН) до складу Проводу Тараса Козлишина «Карая».

У зв’язку з цим Добровольчий Рух вважає за необхідне заявити, що Чорний Комітет лишається побратимською організацією Добровольчого Руху ОУН, з якою ми будемо продовжувати спільну боротьбу проти зовнішнього та внутрішнього окупанта заради нашої спільної мети – побудови Української Самостійної Соборної Держави.

Водночас вважаємо за необхідне наголосити, що категорично не підтримуємо заяви декількох організацій, які нещодавно оголосили Чорний Комітет такими, хто нібито закликав бойкотувати мобілізацію, вчиняв напади на українських націоналістів за гроші російських політтехнологів. Ми вважаємо необґрунтованими й маніпулятивними звинувачення Чорного Комітету у деструктивності, анархо-комунізмі та ліворадикальності. Будь-який силовий чи інформаційний тиск на ЧорКом та його активістів вважаємо тиском на Добровольчий Рух ОУН.

Прес-служба Добровольчого Руху ОУН