Заява Добровольчого Руху ОУН щодо екстрадиції в Росію інгушського добровольця Тимура Тумгоєва | Добровольчий Рух ОУН
14 Вересня 2018

Заява Добровольчого Руху ОУН щодо екстрадиції в Росію інгушського добровольця Тимура Тумгоєва

Добровольчий Рух ОУН висловлює глибоке обурення у зв’язку з рішенням Генеральной прокуратури України про екстрадицію за запитом ФСБ РФ біженця з окупованої Інгушетії, бійця батальйону імені Шейха Мансура Тимура Тумгоєва.

На 12 вересня було призначено суд щодо продовження запобіжного заходу Тумгоєву. Очікувалося, що буде продовжено особисте зобов’язання, але “правоохоронці” видали його в обхід власних законів та всупереч рішенню комітету ООН з прав людини про припинення його екстрадиції.

Ми вважаємо абсолютно неприпустимим те, що під час загарбницької війни, яку вже п’ятий рік веде Росія на території України, представники влади видають державі-агресору людину, яка захищала Україну на фронті. Видати добровольця в Росію – означає приректи його на смерть. Таке ганебне рішення явно свідчить про те, що ця влада не є українською, а є звичайними російськими маріонетками.

Не варто сподіватися, що вдасться відкупитися чужою кров’ю від російських окупантів. Адже агресія РФ проти України – це всього лише черговий етап колоніальної політики після жорсткого придушення головних осередків спротиву на Північному Кавказі. Тільки скоординувавши зусилля з поневоленими Росією народами, ми зможемо нарешті здолати цього кровожерливого імперського монстра.

Прес-служба Добровольчого Руху ОУН