Засідання Проводу Добровольчого Руху ОУН

Засідання Проводу Добровольчого Руху ОУН
Засідання Проводу Добровольчого Руху ОУН
Засідання Проводу Добровольчого Руху ОУН
Засідання Проводу Добровольчого Руху ОУН
Засідання Проводу Добровольчого Руху ОУН
Засідання Проводу Добровольчого Руху ОУН

Слава Ісусу Христу!

23 лютого 2019 р. відбулося засідання Проводу Добровольчого Руху ОУН. Засідання розпочалося з молитви «Отче наш».

Першим було заслухано доповідь керівника виборчого штабу друга «Лиса» про причини та наслідки дочасно завершеної президентської передвиборчої кампанії Миколи Коханівського. Основна причина – не вдалось назбирати 2,5 млн. грн. для застави. Але є й позитивні моменти: було роздано понад 40 тисяч примірників програми «7 сталевих кроків Миколи Коханівського» та газети «Український доброволець», завдяки чому багато пересічних українців дізнались про діяльність Добровольчого Руху ОУН та план здобуття УССД, було сформовано дієздатні осередки ще в 4-х областях України. І тепер нашим недоброзичливцям неможливо закидати ДР ОУН, що ми фінансуємося олігархами чи закордонними структурами.

Командир Добровольчого батальйону ОУН друг «Іван» доповів про інспекційну поїздку на лінію фронту, похорон бійця добробату ОУН друга «Роніна» в Одесі та роковини загибелі героїчного оунівця друга «Примуса».

Подруга «Вчителька» доповіла про реєстрацію в Мінюсті ГО «КВП» тазвільнення з ув’язнення політв`язнів: друзів «Спікера», «Ями», «Рекса» та «Негідника». Наразі Комітет Визволення Політв’язнів опікується 15 політв’язнями та 79 політпереслідуваними. Це і передачі для борців з режимом, і допомога адвокатів, і акції протесту, і підтримка в судах.

Друг «Спарта» повідомив про 5 алкорейдів, у тому числі у Хмельницькому, закриття гральних закладів у Винниках та марші «За
здорову Націю» у районних центрах Львівщини. Відеоролики про акції набрали від 35 тис. до 100 тис. переглядів в інтернеті. Також друг «Спарта» доповів, що п’ятеро бійців-добровольців визнано учасниками бойових дій на місцевому рівні.

Друг «Олег» доповів про створення ветеранської ГО «Комбатанти добробату ОУН». Активно проводились лекторії з історії ОУН та вишколи у Львові. Відбувались рейди по розважальним закладам Львова з вимогою дотримання тиші у скорботні дні загибелі Небесної сотні. Проводились акції та заходи з декомунізації та дерусифікації.
Цікава ініціатива друга «Шульца» з тематичних зборів.

Друг «Адвокат» повідомив про перебіг багатьох кримінальних справ, в яких він представляє сторону політв`язнів, та реєстрацію в Мінюсті відокремлених підрозділів, ветеранських організацій та інших структурних підрозділів ДР ОУН.

В «різному» розглянуто та прийнято рішення взяти участь у черговому Фестивалі імені Євгена Коновальця в селищі Зашків з огляду на позитивні відгуки та запрошення його організаторів.

Розглянутий лист ГО «Української асоціаціії інвалідів АТО» до добробатівців ОУН з запрошенням взяти участь у відзначенні Дня добровольця 14 березня 2019 р., яке відбудеться у КМДА. Прийнято рішення: делегувати представників від Добровольчого батальйону ОУН для участі у заході.

Рішенням Проводу один колишній командир крайового резервного підрозділу ДР ОУН (раніше виключений за порушення внутрішньо-організаційної дисципліни) позбавлений організаційної нагороди.

Також один з активістів ДР ОУН виключений з лав організації за порушення внутрішньо-організаційної дисципліни.

Донести рішення Проводу до вищезгаданих осіб покладено на секретаріат ДР ОУН.

Були розглянуті й інші питання організаційної роботи та затверджено плани на наступний період.

Слава Нації! Смерть ворогам!

Голова Секретаріату ДР ОУН Кость Зацарний