Верховна Рада України
Верховна Рада України

З перемогою команди Зеленського українська нація програла

Насправді, з перемогою Зеленського і його “молодої команди” українська титульна нація програла.

Виграли ватники, гейпарадні європейці й ті українці, які від виборів до виборів постійно змінюють свої політичні вподобання відповідно до обіцянок на кшалт знизити тарифи та інших технологій, що запроваджує на той момент олігархат. А таких виборців, насправді, 90%. Це і є т.зв. “політична нація”, яку від початку Незалежності в Україні так наполегливо і старанно формує система.

Чому програла титульна нація? Дуже просто: тому що її представники, націоналісти, ще від 2014 року (і до того) намагаються з системою домовитися (не всі, але більшість), або у неї зайти, навернути деяких її представників на свій бік, тощо.

Замість того, аби ставити собі за мету систему знищити і збудувати в Україні новий лад, де буде “в своїй хаті своя правда, і сила і воля”. Впевнений, ці націоналісти розуміють хибність угодовського шляху, тоді чому ж ним ідуть?

Думаю, перше і основне – насправді, не вірять у можливість через Революцію остаточно розправитися з системою, хоча це єдиний правдивий шлях.

Друге: деякі лідери націоналістів, не дивлячись на риторику, внутрішньо взагалі не революціонери, а банальні політики, які лише шукають свого місця в системі.

Так ось, я задоволений тим, що націоналісти не пройшли. Це дає і націоналістам, і Україні шанс.

Націоналісти знову повернуться туди, де, насправді, буде вирішуватися доля Батьківщини, а саме – на вулицю, на Майдан. Плюс, у тих лідерів, які дуже вже загралися в “реальну політику”, є шанс або схаменутися і знову стати до революційних лав, або поступитися молодшим, активнішим та чеснішим.

Україна ж отримує знову ту пасіонарну правдиву частину суспільства, яка не дасть їй заснути, бо й сама не буде приспана мандатами, грошима та посадами.

Отже, друзі, розумію, що здається, ніби все погано. Ні, не все. Повірте, все ще буде, і революція ще буде, і УССД нарешті постане, бо з нами Бог! Амінь!

Голова Проводу ДР ОУН Микола Коханівський