Всеукраїнська акція “ЧАС ПОЧИНАТИ”: Прес-конференція на Майдані та поїздка до Чернігова | Добровольчий Рух ОУН
2 Листопада 2018

Всеукраїнська акція “ЧАС ПОЧИНАТИ”: Прес-конференція на Майдані та поїздка до Чернігова

Вчора, 1 листопада 2018 року, на Майдані Незалежності відбулася прес-конференція Добровольчого Руху ОУН з анонсом всеукраїнської акції «Час починати».

Метою акції є збір народу на всенародне віче на Майдані в річницю Революції Гідності 24 листопада 2018 року о 14:00.

Акція «Час починати» відбуватиметься у вигляді туру по містах України з відвіданням місць ув’язнення сучасних політв’язнів та судів, де приймаються незаконні рішення стосовно політв’язнів, виступах у центрах відвідуваних міст.

Микола Коханівський у своїй промові сказав про те, що починати вже дійсно час. Внутрішні окупанти ставлять за мету знищити наш народ, вони займають капітулянську позицію у російсько-українській війні, через що вже понад чотири роки л’ється українська кров на сході. Вони нахабно визискують наш народ, доводячи його до зубожіння. «Порятунок у українців лише один, і це не вибори, це — Майдан!», — безкомпромісно виголосив Провідник ДР ОУН.

Голова Комітету Визволення Політв’язнів Тетяна Близнюк зазначила, що єдиним здобутком Революції Гідності було звільнення всіх тодішніх політв’язнів. Натомість нинішній режим перевершив попередній за кількістю політв’язнів, причому це, переважно, є націоналісти, бійці добробатів та вояки ЗСУ. “Абсолютно зрозуміло, що сучасних політв’язнів режиму Порошенка звільнить лише всенародний революційний зрив. Отже, українці, 24 листопада о 14.00 — всі на Майдан!”, — підсумувала пані Тетяна.

Керівник молодіжного крила ДР ОУН Зиновій Станішевський вказав на те, що режим внутрішньої окупації створив нестерпні умови для молоді, через що вона масово полишає Україну. Відповідно, єдиний український шлях, як це зупинити, — це Майдан.

Голова Секретаріату ДР ОУН Кость Зацарний відмітив зростання націоналістичних сил у світі та необхідність боротьби з хибними демократичними цінностями, які руйнують традиційну для цивілізованого світу християнську мораль. Наголосив на тому, що національною ідеєю українців має стати знищення Російської імперії, яка сутнісно заперечує існування українців як нації.

Керівник штабу ДР ОУН Владислав Шевчук наголосив на тому, що українці, нарешті, мають стати господарями на своїй землі та розпочати розбудовувати Українську Самостійну Соборну Державу. Але перший етап боротьби за УССД — це повалення режиму внутрішньої окупації, встановлення чіткої вертикалі справедливої української влади з єдиним Проводом і одним Провідником. «Єдиним національним лідером має стати Микола Коханівський», — наголосив Владислав Шевчук.

Член Проводу ДР ОУН Юрій Овсієнко звинуватив нинішню владу у безсоромній брехні та визисках народу і зазначив, що мета ДР ОУН у тому, щоб розбудити в українцях нарешті гідність, аби вони своїми активними діями (зокрема, і 24 листопада) довели, що вони не раби.

Старшина ДР ОУН пані Олена Доценко-Аджі, переселенка з Донбасу, сказала про небажання влади вирішувати проблеми проукраїнських переселенців, і що єдиною організацією, яка їх захищає, є ДР ОУН. Натомість будь-які колаборанти, які повертаються з тимчасово окупованих територій до Києва, знаходять тут всебічну підтримку з боку влади. Тому вона закликає 24 листопада вийти на Майдан.

Після завершення прес-конференції учасники вирушили до Чернігова, де за допомогою місцевого членства ДР ОУН встановили організаційний намет та анонсували для чернігівців акцію “Час починати”. Містяни жваво сприйняли ідею проведення віче на Майдані 24 листопада, бо за їхніми висловлюваннями, жити так вже несила.

Після роздачі листівок та газети «Український доброволець», учасники прес-конференції повернулись до Києва. А далі нас чекають Харків, Січеслав-Дніпро, Полтава, Краматорськ, Одеса, Львів, Франківськ та інші міста і села України. Хай Господь нам допоможе!

Прес-служба Добровольчого Руху ОУН