Візит до омбудсмена щодо розгону наметового містечка під Радою

Візит до омбудсмена щодо розгону наметового містечка під Радою
Візит до омбудсмена щодо розгону наметового містечка під Радою

7 березня активісти Добровольчого Руху ОУН долучилися до акції проти поліцейського свавілля за права громадян на мирний протест.

Разом з учасниками КУПР, КВП, Чорного Комітету, Гвардії Революції та інших громадських організацій ОУНівці завітали до омбудсмена Валерії Лутковської з приводу жорстокого силового розгону мирного мирного зібрання 3 березня цього року біля Верховної Ради. Вимагали, щоб уповноважена з прав людини порушила провадження за ст. 340 і 170 ККУ – це перешкоджання мирним зібранням із застосуванням сили і перешкоджання діяльності громадських об‘єднань.

Пані Лутковська пообіцяла виконати прохання активістів та запропонувала тим, хто побоюється особисто приходити до поліції і подавати заяву про побиття чи інші порушення, чимскоріше скласти такі заяви в офісі омбудсмена за допомоги юристів.

Також голові КВП подрузі Вчительці вдалося трошки переговорити з п. Лутковською з приводу наших політв‘язнів, імена яких ми тут не озвучуємо, бо вони утримуються на окупованій території. Вона запевнила, що робота велеться, на жаль, поки безуспішно.

Прес-служба Добровольчого Руху ОУН