Вітаємо з Днем визволення Одеси від кремлівських загарбників
Вітаємо з Днем визволення Одеси від кремлівських загарбників

Вітаємо з Днем визволення Одеси від кремлівських загарбників

Друзі, вітаємо вас з VI річницею придушення спроби російської окупації Одеси!

Цього дня 2014 року Московія мала намір розіграти сценарій ЛДНР в Одесі, однак силами передусім українських патріотів цю спробу було рішуче придушено. Одесити поставили жирну крапку на просуванні «російської весни» Україною, врятувавши тим самим десятки тисяч життів.

Сьогодні проросійські ЗМІ, лідери ватних думок і антиукраїнські політики, заглядаючи у кремлівські темники, намагатимуться вкотре легендувати цей день, як «трагедію з купою невинно убієнних». Для них це і справді день жалоби, однак не по своїх загиблих. А по тім, що Московія не змогла нанести на свою карту ще одну українську область і взяти під контроль Північне Причорномор’я. Що Кремлю не вдалося розгорнути криваву багаторічну війну ще в одному місті, скинувши на голови українців ще більше градів, а на голови матерів своїх солдат — ще більше похоронок.

Для кожного українця, якому не байдужа доля нашої України, 2 травня — це свято! Свято порятунку Одеси. Свято порятунку тисяч життів українських воїнів і цивільних українців, яких Кремль намагався вкинути у горнила війни на ще одній ділянці фронту.

Так, про остаточну перемогу говорити зарано. Адже досі за захист Одеси 2 травня 2014 року в Одесі переслідується патріот Сергій Ходіяк і, водночас, жодним чином не переслідуються організатори того ватного шабашу. А це означає, що політична воля і судочинство досі стоїть на боці окупації, а не суверенної України.

А отже боротьба триває. Боротьба за Одесу, за Крим, Донецьк, Луганськ і Кубань. Спільними силами і з Божою поміччю ми обов’язково переможемо!

Слава Україні!

Добровольчий Рух ОУН