Прапор України
Прапор України

Вітаємо з Днем Героїв!

Українці, вітаю вас з Днем Героїв — щорічним святом в Україні, встановленим ще у 1941 році під час Другого Великого Збору ОУН.

Це свято започатковане на честь українських вояків, борців за волю України: лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, січових стрільців та вояків Армії УНР, УПА.

В нинішній політичній ситуації це свято — не лише данина пам’яті героям минувшини, а й день шани героїв новітніх, які сьогодні віддають свої життя за соборність та незалежність нашої Батьківщини. Цей день є символом незборимості української нації.

Ми, українці, в цей день маємо вклонитися пам’яті істинних героїв – дружинників Володимира Великого, звитяжних запорожців, гайдамаків Гонти та Залізняка, юних крутянців, відчайдушних холодноярців, Січових Стрільців, діячів ОУН, вояків УПА, сучасних добровольців та бійців ЗСУ, та ще багатьох тих, хто віддав життя за Україну.

Ми маємо пом’янути їх душі та взяти за взірець їхнє самовіддане служіння Батьківщині. І довести справу, яку вони розпочали, до переможного завершення. Щоби постала велика й могутня, благословенна Богом Українська Самостійна Соборна Держава!!!

Так нам, Боже, допоможи!

Голова Проводу ДР ОУН
Микола Коханівський