18 березня 2018

Зірвемо вибори президента Московії в Україні!

18 березня – четверта річниця від початку анексії українського Криму Московією.

В цей день відбудуться чергові вибори президента Російської Федерації. Кандидат Путін демонстративно планує брати участь у голосуванні на території Криму.

По закону і по справедливості будь-які вибори до органів влади Росії на території окупованого Криму мають у світі визнаватися нелегітимними. 

Однак, Кремль, цинічно видаючи кримчан за громадян Російської Федерації, демонстративно проводить на анексованій території вибори президента.

Крім того, на п’ятому році війни досі є чинною угода між Україною і РФ, в якій закріплюються принципи стратегічного партнерства, і, станом на сьогодні, ми маємо чотири виборчі дільниці на підконтрольній Україні території (у Києві, Львові, Одесі та Харкові), де росіяни обиратимуть президента Московії.

Ми анонсували зрив російських виборів в Україні, виступивши з відповідною заявою. Ряд організацій виявили намір блокувати виборчі дільниці в цей день в усіх містах, де мають відбутися вибори президента Московії.

ЗАКЛИКАЄМО ВСІХ ЛЮДЕЙ ДОБРОЇ ВОЛІ:

18 березня о 15:00 взяти участь в акції «Народне припинення дипломатичних стосунків з агресором», яка відбудеться біля консульського відділу посольства Московії в Україні.

Збір біля пам’ятника Лесі Українки за адресою пл. Лесі Українки, 1, звідки ми вірушимо до вул. Добровольчих батальйонів, 5.

Пікет відбудеться за ініціативи Добровольчого Руху ОУН, Комітету визволення політв’язнів, Чорного Комітету, Коаліції учасників Помаранчевої революції та низки інших організацій.