25 січня 2018

Самозахист - не злочин!

Для тих, хто і досі вірить в істерію системи про стрілянину в "невинуватих" людей в Києві, за участі Миколи Коханівського, присвячується.

 

Людина, яка без страху перед переважаючою більшістю злочинців, вмазавши в пику рейдера і шістки Авакова, відстоявши тим самим свою честь, став найбільшим ворогом системи. І, як виявилось, більшості інертної маси, яка з піною в роті кинулась засуджувати того, хто так фанатично захищав це суспільство від зустрічі з російською окупацією, що ще раз переконує в невдячності і підлості гнилої маси більшості, якій завжди все буде "не так".

Але як тільки стане зовсім гаряче і режим затягне зашморг на шиї цих мільйонів "поборників законності" і тих, хто звик мовчки спостерігати зі сторони, кого вони будуть кликати на порятунок? 
Невже "злочинців", яких вони так яро засуджували?

Каральна система Авакова побачила в діях Миколи Коханівського, - який використав конституційне право на самозахист, тим самим захистивши себе і свою родину, - злочин і прояв зневаги до суспільства, що в результаті призвело до його арешту, погрому Святошинського суду, невдалого штурму псів Авакова і "феєричної перемоги" правоохоронної системи, яка ціною неймовірних зусиль все ж таки спромоглась засудити найбільшого ворога Порошенка на два місяці цілодобового домашнього арешту, і знову клопоче про його продовження. Це в чергове підтвердило боязливість режиму, який поступово усвідомлює, чим в решті для нього закінчаться ця гра.

А як же зброя, з якої Коханівський стріляв в КаЧмолу, котрий, зрозумівши що власна шкура дорожче за поставлену провокацію Авакова, почав втікати?!

Я маю честь знати Миколу Коханівськго особисто, і ні хвилини не сумніваюсь що якби він мав бойову зброю і бажання, то шістку Авакова б давно вже доїдали хробаки, а Порошенко оплакував чергову смерть "героя режиму".

Виходячи з цього, можу підсумувати: коли прийде наш час, який визначений Провидінням, не просіть порятунку і пощади - її не буде! Ні брехливий суд чи думка обмеженого суспільства, лише історія розсудить нас!

Командир резервної сотні "ОУН-Схід" друг Лис