Для тих, хто і досі вірить в істерію системи про стрілянину в "невинуватих" людей в Києві, за участі Миколи Коханівського, присвячується.

Україна в новітній історії постала перед рядом викликів - це війна з Росією і рядянська кримінально-олігархічна система. Це дві різні і водночас однакові небезпечні для української Нації «ракові пухлини», котрі знищують українців, державність та перспективи розвитку чи то пак виживання в світі, як Великої України в цілому, так представників титульної української нації зокрема.

Виливайте алкоголь і викидайте сигарети - це наркотики, якими вороги ЗНИЩУЮТЬ Українську Націю.

Будьте гідним прикладом для молодого покоління українців, СВЯТКУЙТЕ ВСІ СВЯТА ТВЕРЕЗО.

Пам'ятайте, що 1 січня 1909 року народився Провідник Української Нації СТЕПАН БАНДЕРА. У 1940 році святкував своє тверезе весілля та ЖИВ ТВЕРЕЗО ВСЕ СВОЄ ЖИТТЯ!!!

СЛАВА ТВЕРЕЗІЙ УКРАЇНСЬКІЙ НАЦІЇ!!!

Прес-служба Добровольчого Руху ОУН

Під час останнього збору координатор Чорного Комітету Богдан Тицький (Муха) виступив із заявою про свій вихід зі складу Проводу ДР ОУН. Своє рішення Тицький обґрунтував тим, що, будучи координатором окремої організації, вважає за доцільне бути вільним від обов’язку узгоджувати рішення зборів ЧорКому з будь-якою іншою структурою.

Забезпечення конституційних прав і свобод людини на життя, здоров'я, честь, гідність, безпеку є головним обов'язком держави.

Вже понад п’ять років мешканці селища Водогін борються з незаконними забудовами і вирубками лісу.

6 вересня 2017 року Комітет Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності рекомендував парламенту ухвалити ганебний законопроект № 6556 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення правових засад діяльності Національної гвардії України”.

 

Друзі-українці! Браття й сестри!

Нас, як і вас всіх, обурюють нахабні й безвідповідальні заяви польських «політиків» і «науковців», які свідомо чи несвідомо грають на руку Москві, роздмухуючи висмоктану нею з пальця тему, що, мовляв, якщо українці не відмовляться від вшанування свого героя Степана Бандери, то їм не місце у європейській співдружності.  Поки про це базікають неофіційні особи, то це якось ще можна списати на їхню особисту думку. А от з посадовими особами вищого ешелону влади не так, бо вони оголошують офіційну позицію держави. І от тільки но, 4 липня, міністр закордонних справ Польщі Вітольд Ващиковський заявив в інтерв’ю польському виданню wPolityce, що Україна з Бандерою до Європи не ввійде, що вони (поляки) «твердо вимагатимуть від України, щоб всі справи було залагоджено до того, як Київ стоятиме біля воріт Європи з проханням про членство».

На це Добровольчий Рух ОУН заявляє, що ми вважаємо неприпустимим втручання інших країн у формування Пантеону наших Героїв. При ми вважаємо цілком зрозумілою терористичну діяльність відновника польської державності Юзефа Пілсудського, спрямовану проти окупаційної московської влади у 1880-х – 1910-х роках, хоча й засуджуємо систему державного тероризму щодо українців окупованих Польщею Галичини й Волині у 1920-х – 1930-х роках, запроваджену урядом Пілсудського.

Діяльність Степана Бандери й ОУН, одним з чільних діячів якої він був, була спрямована проти польських загарбників, які непроханими прийшли на нашу землю, як після 1939 року – проти загарбників московських. Кожен, хто зі зброєю в руках вийшов проти поневолювачів нашого народу, є нашим героєм. Таким для нас був і залишиться незабутній Степан Бандера. І не було б полякам від нього і йому подібних ніякого лиха, якби вони сиділи в своїй Польщі й не лізли до нас зі своїм статутом.

Що ж стосується Європи, то якщо там діє вибіркове право, за яким борці за свободу одних народів є героями, а борці за свободу інших народів – терористами, то нам з такою Європою не по дорозі і принаймні ми, націоналісти, прийшовши до влади в Україні, до такої Європи проситися не будемо. Тим більше, що в нашій пам’яті живі сторінки ще не так давньої історії, коли Європа надала всіляку підтримку Польщі в окупації Галичини, визнала окупацію Москвою Української Народної Республіки і допомогла новітній московській імперії СССР в налагодженні виробництва зброї, за допомогою якої СССР і розв’язав Другу Світову війну, першою жертвою якої стала та сама Польща, яка разом з Москвою простягала свої загребущі лапи до України. В будь-якім разі «стояти біля» чиїх би то не було воріт «з проханням про членство» ми, націоналісти, не збираємося.

Героям слава!