Подружня вірність чоловіка залежить від його інтелектуального розвитку. До цього висновку дійшли психологи з Інституту економіки в Лондоні.                 

Детальніше...

 Найбільша мапа України (вишита) - внесена до Книги рекордів України.

Детальніше...

2000 років тому Ісус влаштував погром у храмі, повиганявши звідти нагайкою міняйл, тобто банкірів. Тогочасне суспільство засудило цей вчинок, назвавши Бога провокатором і погромщиком, і швиденько настучало ментам (пардон, фарисєям).

З чого і почалося його фактичне переслідування владою за кримінальним впровадженням.

Детальніше...

У школі нам вселяють, що раб - це той, кого женуть батогом на роботу, погано годують і в будь-який момент можуть вбити.

У сучасному світі рабом є той, хто і не підозрює, що він, його рідні та всі навколишні його люди є рабами.

Детальніше...

1958 року в москві видали "Кобзар" з майже всіма поетичними творами Тараса Шевченка. Порівнюючи московський переклад з українським оригіналом, переконуємося у фальшуванні творів Шевченка.

Детальніше...

З револьвером у руках, на львівській вулиці, одним влучним пострілом він відплатив ворогам за страждання і смерті українців на сході.

Детальніше...

Просвіта — розповсюдження знань (як процес, так і відповідна діяльність). У XIX ст. та на початку XX ст. був поширений (на початку серед українофілів Галичини) як синонім сучасного терміну «освіта».

Детальніше...

Друзі, хочу повернутися до питання державного прапору.

Добровольчий Рух ОУН, успадковуючи й продовжуючі боротьбу за Самостійну Україну героїв УВО-ОУН-УПА, визнає лише один державний прапор України - це синьо-жовтий прапор.

Детальніше...