22 травня 1995 року Президент наче б то незалежної України Леонід Кучма написав розпачливого листа московському цареві Боріскє Єльцину: "База ВМФ Росії на Чорному морі буде перебувати в місті Севастополі.

Детальніше...

13 травня 1933 року в Харкові застрелився письменник Микола Хвильовий від роду Фітільов. З'їздив на Полтавщину, побачив втілення комуністичних ідей в голодоморних селах та й застрелився.

Детальніше...

Товариство! От говорять, що комунізм - це завжди погано. Не згоден з цим. Якщо ця ідеологія нищить наших ворогів - то це добре. Аби нас вона не зачіпала. Що ж до того, що Москва загарбала Україну саме тому, що там 1917 р. встановився комуністичний режим, то це помилкове твердження. Якби переміг тоді білий московський рух, наприклад, то впевнений, що українців очікували б не кращі перспективи. Хоча й під іншими гаслами загарбників. Не комуністичними.

Детальніше...

Захід засуджує німецький нацизм за злочини проти людства, оскільки він був спрямований на знищення юдеїв. Тобто юдеї Заходом визнані за людей. Українці за людей Заходом не визнаються, тому він не вважає знищення українців Москвою злочином проти людства.

Детальніше...

Останнім часом доводиться чути, що націоналізм дискредитував себе. Але ж це неможливо! Бо націоналізм - це полум'яний заклик до об'єднання людей, що мають спільне історичне походження, заради забезпечення процвітання своєї країни і себе в ній. Хіба цей заклик може дискредитувати себе? Аж ніяк. Просто не треба плутати ідеї з її фізичними носіями. Якщо хтось, назвавшись націоналістом, дискредитував себе, то самому націоналізму від цього ні холодно, ні жарко. Він залишається таким самим полум'яним закликом, як і був. Ми ж не викидаємо молотка, невдало вдаривши ним себе по пальцю? чи не так? бо так молотків не настачиш.

Звичайно ж нам має бути соромно, що Москва втягла нас у свої злочини проти людства спочатку посприявши приходу Гітлера до влади у Німеччині, потім розв'язавши в союзі з Німеччиною Другу Світову війну нападом на Польщу, а потім провокуючи Німеччину на напад на СССР 1941 року.

Детальніше...

25 березня 1999 р. на дорозі під Борисполем було вбито видатного українського політика і державного діяча В'ячеслава Чорновола. Наступного дня після ратифікації злочинних і ганебних угод по Чорноморському флоту. Випадковість?

Детальніше...

Ще один прикметний момент з вітальної промови Кондитера 8 травня. Він дуже пишається тим, що в Україні припинилися мобілізації на війну проти Москви і їх замінено набором на службу за контрактом. Схоже він добре розуміє, що в країні, яка б вся піднялася на священну війну за свою свободу, не за гроші, а за Вітчизну, йому і таким як він не було би місця.

Детальніше...

24 березня 1999 року Верховна Рада України ратифікувала договори з Москвою по Чорноморському флоту, підписані Кучмою 28 травня 1997 р. у Києві.

Окупаційні московські війська, що від 1991 р. стояли на півдні України, захопивши флот колишнього СССР, котрий за законодавством України після проголошення її незалежності належав їй, за цими договорами набував, як наче б то, "законного" статусу свого перебування в Україні. Хоча по суті окупаційний характер цього перебування не змінювався, бо воно почалося без волі на те України і в порушення українського законодавства.

Детальніше...