Центр запрошує добровольців віком від 18 до 60 років навчатися боронити Святу неньку Україну.

Крім сриятливих кліматичних умов для реабілітації та вишколу бійців, - це знамените історичне місце, бо саме тут, у Сприні на Самбірщині, була утворена Українська Головна Визвольна Рада. Тепер стежками героїв УПА будуть ходити бійці батальйону ОУН.

Отож, Україна сьогодні потребує максимальної мобілізації своїх захисників, тих, які будуть всім серцем своїм прагнути здобути перемогу, виборювати Українську Самостійну Соборну Державу, постійно вдосконалювати свої вміння та навики бойового мистецтва, загартовувати дух націоналістичної звитяги, боротися та перемагати.

Контактна інформація:

тел.: 0687781945, 0971265189, 0508362900.

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Сторінка фейсбук: https://www.facebook.com/Соціально-реабілітаційний-вишкільний-центр-ДБ-ОУН-ОУН-ЗАХІД-1633502556887365/


ДРУЗІ! ОДНОДУМЦІ! ПАТРІОТИ!

Навчальний центр резервної сотні ОУН Прикарпаття оголошує про початок формування вишколу.

Добровольчий батальйон ОУН розпочав свою навчальну роботу на Прикарпатті. Відкрився вишкільний центр з підготовки патріотичної молоді до дій, що диктує нам сьогодення, а саме: оборона Вітчизни в кордонах 1991 року, та готовність протистояти викликам внутрішньої агресії на інтереси Українського народу.

Закликаємо всіх, хто до цього часу вагався, або ж не мав можливості прийняти активну участь у самовдосконаленні, пройти 2-х тижневий навчальний курс з військової підготовки.Також ми шукаємо гідних людей, що надаватимуть всеможливу допомогу та сприятимуть життєдіяльності вишколу. Хотілося б зауважити, що навчальний вишкіл для всіх без виключень є безкоштовним, позаяк нашою метою є згуртування патріотичних людей навколо благородної справи.

Всім добровольцям, які виявлять власне бажання, буде надана можливість проявити себе на передовій неоголошеної війни проти Української Держави.

Прошу всіх охочих зателефонувати за номерами: +380672509233, +380957912931.

Сторінка фейсбук: https://www.facebook.com/oun.prykarpattia/timeline.

Чекаємо на небайдужу до долі країни молодь!

З повагою, командир вишколу, Карай.

 

Українці! Коли рідну землю топче чобіт окупанта - обов’язок кожного чоловіка, здатного тримати в руках зброю, - стати на її захист. Зараз тільки сліпий не бачить, що наша влада не має волі до перемоги. Але для нас немає іншого шляху, крім переможного. Ми повинні захистити нашу землю. Ми не можемо пропустити рашистську орду далі. Ми маємо врешті-решт її зупинити! Бо в мирних (ще мирних) містах - наш народ, наша нація - вона існує, ще є чоловіки, готові за неї битися. Слобідська сотня ДБ ОУН закликає до зброї саме таких чоловіків.

Скоро свята, скажете ви. А ми вважаємо, що в цей жахливий для України час доречно було б святкувати лише перемогу над окупантами. Війна не закінчилась. І війна не знає ні свят, ні вихідних.

Запрошуємо ПАТРІОТІВ-ДОБРОВОЛЬЦІВ до лав Батальйону ОУН. Також, запрошуємо на навчання БОЙОВИХ МЕДИКІВ та всіх бажаючих вчитися військової медичної справи, - триває набір в медичну боївку Добробату ОУН. Заняття розпочинаються в міру комплектування груп.

Мобілізуйся! Ставай до зброї!

Телефон гарячої лінії: 098-599-4760, мобілізація: 066-329-3219 - друг Бек.

Сторінка на фейсбуці: https://www.facebook.com/Слобідська-сотня-ДБ-ОУН-1586118358323868/