Жетони ... прізвище, ім'я і група крові..., які зовсім скоро поїдуть в зону бойових дій... ... і знову тривога... а поки що, на днях декілька бійців батальйону ОУН отримали в подарунок ось такі жетони з особистою інформацією.

Ви головне бережіть себе, хлопці. Допомогти може кожен з нас. І для цього не потрібно мати мільярди доларів чи євро. Просто потрібно мати бодай крихту любові – до Батьківщини, до ближнього. Любові до життя.

 

Все частіше у різних куточках України втрачають шибки і палають рашистські банки. Однак центральні телеканали та преса чомусь про це мовчать. Їм набагато важливіше обсмоктати черговий скандал на ШустерЛайфі, фейкове "оновлення поліції" чи то пісенний конкурс. Будь що, аби лишень ніхто не помітив пробудження прямої дії, яка об'єднує українців значно краще за танці з ліхтариками.

Маленький камінчик розгрому окупаційних банків 20 лютого в Києві, зрушив з місця потік народного гніву. Акції відбулися вже у Львові та Маріуполі, у Чернівцях та Полтаві.

Добровольчий Рух ОУН зобов'язує до спротиву чітке усвідомлення того, що країна - аргесор щодня вбиває наших хлопців на фронті і, руками колаборантів, грабує народ в тилу. Ми усвідомлюємо також, що сили однієї людини, чи навіть одного Руху обмежені. Тільки тоді, коли весь народ, кожен чоловік та жінка прагнутимуть свободи і справедливості більше ніж повітря, коли кожен українець чинитиме героїчний чин, - станемо гідні власної Української Держави.

Здобудемо Українську Державу у боротьбі, бо добровільно кодло нащадків НКВДистів не піде. Будуть оббріхувати патріотів і потай вбивати. Волатимуть про мир - бо мир для них - можливість в затишку ласувати кров'ю українців. Закликатимуть коритися, і не гнівити Путіна - бо ж він через їхню зраду давно вже оселився на Печерську.

По діям їхнім впізнаємо їх - і відплатимо по справедливості. Не колись, "в прийдешньому житті", а зараз. Бо інакше життя того ані ми, ані наші діти не побачать. Діючи разом, крок за кроком, зробимо для рашистів неможливим заробляти на українцях. Акція за акцією - земля має горіти під ногами загарбників.

Наш рецепт простий: бачиш окупанта на фронті - вбивай. Бачиш в тилу бізнес окупанта - роби диверсію. Не чекай допомоги від "влади", яка зайнята чим завгодно, крім розбудови держави. Не чекай подяки від юрби, що готова продати рідну неньку за примару "стабільності". Бачиш несправедливість - дій!

Чи буде нагорода? Не бути рабом - найвища нагорода, якої потребує дух.

 

ПРИСЯГА ВОЇНІВ ОУН

Я, воїн Української Національної Революції, взявши до рук зброю, урочисто клянусь своєю честю і совістю перед Великим Народом Українським, перед Святою Землею Українською, перед пролитою кров'ю усіх Найкращих Синів України та перед Господом Богом Всемогутнім:

Боротись за повне визволення всіх українських земель і українського народу від загарбників та здобути Українську Самостійну Державу. В цій боротьбі не пожалію ні крови, ні життя і буду битись до останнього віддиху і остаточної перемоги над усіма ворогами України.

Буду мужнім, відважним і хоробрим у бою та нещадним до ворогів землі української.

Буду чесним, дисциплінованим і революційно-пильним воїном.

Буду виконувати всі накази зверхників та провідників.

Суворо зберігатиму військову і державну таємницю.

Буду гідним побратимом у бою та в бойовому життю всім своїм товаришам по зброї.

Коли я порушу, або відступлю від цієї присяги, то хай мене покарає суворий закон української Національної Революції і спаде на мене зневага Українського Народу.

Так мені Боже допоможи, у виконанні моїх обов’язків.