04 грудня 2017

Суд по справі захисника водогонського лісу

Сьогодні в Апеляційному суді м. Києва відбулось судове засідання в народного героя з селища Водогін Оболонського району Києва Олега Кищука, що в критичний момент проявив найкращі якості справжнього козака, відважного та відповідального українця, що пішов на ризик рятуючи свій рідний батьківський ліс, захищаючи своїх друзів та сусідів що постійно потерпають від даних рейдерів-забудовників.

 

Нагадаємо, справа почалась цього літа, коли в селище Водогін рейдери, під незаконну забудову, почали спилювати водогінський ліс. Встигли спиляти 120 дерев!

Вся місцева громада повстала проти незаконного знищення лісу. 

Не в змозі більше терпіти цинічну бездію поліції, місцевий мешканець Олег Кищук протаранив власною вантажівкою машини рейдерів, щоб зупинити те, що коїлось.

Рейдери з незаконної вогнепальної зброї почали стріляти на ураження по Олегу.

Саме цинічне в цій ситуації, що засудили НЕ рейдерів, які вчинили замах на життя людини, стріляли з незаконної зброї, захопили земельну ділянку, знищили величезну кількість дерев.

Засудили Олега Кищука, який діяв повністю законно, і виконавши свій громадянський обов'язок, як це записано в Конституції України, зупинив злочин.

Отже, сьогодні розглядалась апеляція захисту Олега. На засідання прибули в підтримку Олега Кищука народні депутати Ігор Луценко та Дмитро Лінько, суддя зробила перерву в даному засіданні мотивуючи своє рішення запізненням нардепів, і неможливістю за даних обставин долучитись до сьогоднішнього засідання. Суддя проігнорувала їх аргументи і закон про депутатську діяльність, за яким нардепи можуть бути присутніми, і в будь-який час проводити свою роботу по захисту інтересів своїх виборців. Після перерви засідання було продовжено, заслухано виступ Олега Кищука, який в деталях розповів суть тих подій, що склалися з незаконною вирубкою водогінського лісу, та замахом на його життя бандою рейдерів. 

На наступне засідання очевидно має прибути Марк Глухончук зі своєю бандою рейдерів, суддя забажала вислухати і їхні "аргументи" в даній справі.

Отож 15 грудня о 11-00 закликаємо підтримати Олега Кищука, і зупинити свавілля і бандитизм в селищі Водогін.

Тільки разом можемо відстояти правду, і перемогти в боротьбі за інтереси простих українців.

Разом до Перемоги!

Прес-служба Добровольчого Руху ОУН