03 грудня 2017

АНОНС: Суд над захисником водогонського лісу

УВАГА!!!

Завтра, 4.12.2017 р., о 16.00 відбудеться засідання апеляційного суду по незаконно заведеній справі проти народного героя Олега Кищука. 

 

Нагадуємо: цього літа кримінальники на чолі з Марком Глухончуком та Робертом Ліснічуком скоїли напад на с. Водогін і почали різати водогонський ліс (недолюдки вирізали 120 дерев). Ці покидьки вже декілька років тероризують водогонців при мовчазній згоді "нової" поліції. Після чергового збройного нападу терпець водогонцям урвався, івантажівкою було протаранено декілька автівок тітуханів. І хоча тітухани відкрили вогонь з вогнепальної зброї (патріот дивом лишився живим, хоча його вантажівка вся прострелана кулями), поліція затримала саме Олега Кищука, а не нападників. Згодом ця тітушна наволоч написала заяву на Олега Кищука, мовляв, він їм пошкодив майно. Друга Олега судили, зараз його захист подав апеляцію на незаконне рішення суду. 

Друзі!!! Прохання завтра, о 16.00, максимально всім мобілізуватись до Апеляційного суду (вул. Солом`янська, 2-а). Бо на минулому суді було повно тітушні, вони, користуючись чисельною перевагою, провокували бійки, матюкались на адресу жінок, літніх людей, погрожували активістам. 

Отже: повна мобілізація, та просимо ширень! Разом з Божою поміччю переможемо!

Прес-служба Добровольчого Руху ОУН