30 листопада 2017

Смолоскипна хода з нагоди 4-ої річниці початку Революції Гідності

29 листопада Добровольчий Рух ОУН разом з Комітетом Визволення Політв'язнів, Коаліцією учасників Помаранчевої революції та іншими організаціями взяв участь в акції з нагоди четвертої річниці жорстокого розгону мирного зібрання в ніч з 29 на 30 листопада 2013 року.

 

Після нетривалого мітингу на Майдані Незалежності колона учасників зі смолоскипами та фаєрами вирушила до Адміністрації президента. Активісти вимагали від Порошенка звіт щодо результатів розслідування вбивств на Майдані. Але ніхто, здатний прозвітувати, до нас не вийшов, а кордон мусорів не пропустив людей до АП.

Далі колона рушила до будівлі МВС на Богомольця. Там активісти хотіли розгорнути намет, але на них кинулися менти. Людей почали відтісняти з лайкою та погрозами. З боку мусорів застосовувалася сила та сльозогінний газ. Було жорстоко побито та затримано чотирьох хлопців. Також в одного журналіста менти вкрали камеру.

Учасники ходи проявили солідарність та прийшли під Печерський райвідділок поліції, куди доставили затриманих. Протягом півгодини хлопців відпустили. До трьох з них приїхала швидка допомога, бо вони сильно постраждали під час затримання.

Прес-служба Добровольчого Руху ОУН

Відео сутичок з мусорами дивитись тут