21 листопада 2017

День Гідності та Свободи на Майдані Незалежності

21 листопада представники Добровольчого Руху ОУН, Комітету визволення політв'язнів, Коаліції учасників Помаранчевої Революції та Чорного Комітету разом з іншими громадськими організаціями провели на Майдані Незалежності акцію з нагоди Дня Гідності та Свободи.

Мітинг розпочався о 17:00 під стелою на Майдані. Зібралися кілька сотень людей. Були висунуті вимоги до влади відзвітувати, хто покараний у справі побиття студентів у ніч з 29 на 30 листопада 2013 року і хто покараний за розстріл Небесної сотні.

На жаль, ще перед початком акції мусора відібрали в учасників майже всі намети. На Майдані вдалося встановити тільки два невеликих туристичних намета. Спецпризначенці у балаклавах намагалися перешкодити встановленню наметів, але їх відтиснили.

Коли активісти почали підпалювати шини, менти увірвалися в натовп та знесли встановлені намети. Все ж вдалося підпалити кілька шин, але коли вони розгорілися, знову набігли мусора з пожежниками і загасили вогонь.

За підсумками акції домовилися зібратися 29 листопада о 18:00 у ричницю розгону студентів на Майдані та початку Революції Гідності.

Прес-служба Добровольчого Руху ОУН

Виступ координатора "Чорного Комітету" Богдана Тицького (відео)

Виступ Голови КВП Тетяни Близнюк (відео)

Напад поліцаїв на учасників акції (відео)