15 листопада 2017

Конференція «Формування тверезого способу життя в сім’ї та суспільстві»

4–5 листопада представники Добровольчого Руху ОУН взяли участь у науково-практичній конференції «Формування тверезого способу життя в сім’ї та суспільстві».

Захід відбувся у Київській міській державній адміністрації за ініціативи нашого побратима голови правління ГО «Рух «Твереза Україна» Романа Галицького та за підтримки Київської міської ради.

Також участь у конференції взяли різні установи та організації, яким небайдужа тема тверезості на зменшення рівня споживання алкоголю в країні. Усього було 120 учасників з Києва та 14 областей України. Першого дня учасники виступали зі своїми доповідями.

Зокрема, боєць батальйону ОУН Роман Галицький виступив з доповідями на тему: "Законопроект про захист українського суспільства від алкоголізації" та "Масові онлайн-курси з формування особистої культури тверезості та тверезого способу життя".

По завершенню доповідей, було надано вільне слово охочим, хто виявив бажання.

Другого дня було проведено презентацію організаціями, зокрема щодо вторинної та третинної профілактики залежностей. А також розгляд та ухвалення Резолюції за результатами конференції, яка направиться у органи влади.

Організатори та учасники ІV науково-практичної конференції «Формування тверезого способу життя в сім’ї та суспільстві» занепокоєні, зокрема, високим рівнем споживання алкоголю серед дітей та молоді, а також загальним рівнем вживання алкоголю в Україні, який є одним з найвищих в світі.

Вживання алкоголю підлітками та молоддю (причинами чого є широка реклама та доступність алкоголю за місцем, часом, ціною тощо) тягне за собою низку інших проблем суспільства: зниження продуктивності праці, серцево-судинні та інші хвороби, побутове пияцтво, нещасні випадки і злочинність, вроджені хвороби дітей, народжених від нетверезих батьків, алкогольну залежність, смертність від причин, так чи інакше пов’язаних з вживанням алкоголю.

Прес-служба Добровольчого Руху ОУН