26 жовтня 2017

Прес-конференція з приводу підпалу гуртожитку для переселенців

Слава Ісусу Христу!

Друзі, сьогодні 26.10.2017, о 13.00 за адресою: м. Київ, вул. Дегтярівська, 31-А (Шевченківський суд) відбудеться прес-конференція з приводу пожежі на Обухівській, 60. А саме - підпалу гуртожитку, у якому мешкають переселенці з Донбасу та Криму, бійці добробатів.

Мешканці гуртожитку, громадські активісти, оголосять про події, які відбувалися напередодні підпалу, про причетність до даного підпалу і подібних злочинів голови поліцейського ГО «Безпека життя» Руслана Качмали, про ймовірну участь представника будівельної компанії «ЗІМ Кепітал Груп» кримінальника та рейдера Марка Глухончука у данному підпалі, наведуть факти, підтверджуючі їхню версію.

Нагадуємо: злочинець Руслан Качмала вже більше півтора року тероризує мешканців гуртожитку, про що неодноразово писали ЗМІ. Нещодавно він зчинив замах на голову Проводу ДР ОУН Миколу Коханівського. Поліція і прокуратура звинуватила Коханівського. 

Учасники прес-конференції: комендант гуртожитку на Обухівській, 60 пані Олена Аджі-Доценко, помічниця народного депутата Ігора Мосійчука, голова Комітету Визволення Політв`язнів пані Тетяна  Близнюк, мешканка гуртожитку пані Анжела Скударь, мешканець гуртожитку, боєць добробату ОУН Володимир «Леннон» Аксьонов, мешканець гуртожитку, боєць УДА Олександр «Будяк» Ричков, мешканка гуртожитку Оксана Єпішина, народний депутат Ігор Луценко. 

Нагадуємо, що в цей же час за даною адресою судитимуть бійців ДР ОУН, незаконно затриманих через провокацію беркута у Святошинському суді 21.10.2017 р.

Прес-служба Добровольчого Руху ОУН