15 жовтня 2017

ДР ОУН відзначає Покрову разом з водогонською громадою

Слава Ісусу Христу!

14 жовтня Добровольчий Рух ОУН взяв участь у двох заходах на Свято Покрови та 75-ю річницю створення УПА. 

Святкування розпочалося об 11:00 у с. Водогін Оболонського р-ну Києва, яке на сьогодні є «гарячою точкою» через бої з рейдерами татітуханами. Водогонська громада підготувала для захисників чудове свято у місцевому парку: відбулися виступи представників місцевої громади, добровольців, виступ народного хору. Патріотична молодь порадувала сценками з життя козаків, особливо зворушливо виглядало, як козаки скидають Катерину ІІ з трону :)))))) Школярі гарно співали і проголошували любити Україну понад усе! І це ще раз довело, що наша боротьба за УССД не марна: підростає нове покоління патріотів, тому внутрішньому та зовнішньому окупанту нема на щосподіватись! 

Головною подією дня стало урочисте заприсяження до лав Добровольчого Руху ОУН 11 представників водогонської громади, які попередньо написали заяви про вступ та пройшли ідеологічний вишкіл ОУН, що складається з 4 лекцій: "Бог", "Нація", "Держава", "Вірність". Ці мужні чоловіки своєю справою та пролитою кров`ю в боях з тітуханами довели, що з честю нестимуть почесне звання ОУНівців.

Також було проведено народне віче, на якому нагородили найкращих активістів, діток і дорослих. А провідника ДР ОУН Миколу Коханівського та депутата Київради Ольгу Веремієнко нагородили званням «почесних водогонців», що неймовірно приємно, адже водогонці палко люблять свій край. А на завершення місцева громада пригостила всіх смачним кулішом.

О 16.00 Добровольчий Рух ОУН разом з громадою Водогону та побратимами з «Білого молоту» приєдналися до Маршу Слави Героїв. Ми пройшли колоною до Майдану Незалежності та повернули до головного управління Нацполіції на зустріч з його очільником паном Андрієм Крищенком. Активісти передали пану Андрію звернення з вимогами встановити у с. Водогін постійно діючий пост Нової поліції, щоби припинити кримінальний терор, який триває вже декілька років. Також вимогою було припинити кримінальне переслідування народного героя Олега Кищука, який на власному авто перевернув автівки кримінальників і був ними обстріляний. Але справу завели саме на нього, а не на кримінальників. Нові поліцейські пообіцяли піти назустріч законним вимогам громади.

Ми, Добровольчий Рух ОУН, вважаємо, що святкувати зарано, Україна в небезпеці, тому кожне свято та вшанування героїв має служити на благо Українському народу, за який ці герої покладали життя. І кожна маленька добра справа та перемога наближає нас до омріяної УССД.

Слава нації! Смерть ворогам!

Прес-служба Добровольчого Руху ОУН