06 жовтня 2017

Фотовиставка "Добровольчий Батальйон ОУН: три роки війни"

6 жовтня об 11-тій годині у славному місті Краматорськ відбулася презентація фотовиставки "Добровольчий батальйон ОУН: три роки війни".

 

Враження від проведеного заходу перехоплюють дух різними емоціями, адже саме з Краматорська у нашому батальйоні двоє з шести загиблих героїв: Дмитро Афанасьєв, друг "Лимон " та Андрій Сірченко, друг "Примус". Звісно, що до нас на зустріч завітали їхні рідні: пан Володимир - тато Дмитра, пані Тетяна Сірченко і Лєра - мама і донька Андрія. Захід пройшов у атмосфері душевного болю за Україну загалом та непоправною втратою рідних для нас людей зокрема.

На презентацію завітали і молодь - школярі місцевих шкіл, і люди поважного віку, і волонтери, і просто друзі та знайомі. Серед присутніх були начальник управління з гуманітарних питань Краматорської міської ради Гореславець Андрій Миколайович та ветеран-десантник, співак, автор багатьох пісень Олег Сокольвак.

Краматорськ - місто видатних людей, таких як: актора, режисера Леоніда Федоровича Бикова, чемпіона Світу з шахів Руслана Пономарьова, як завжди, зустрів нас своєю вражаючою гостинністю та доброзичливістю.

Хочеться висловити окрему особливу подяку за організацію та всебічну підтримку у експозиціюванні фотовиставки у Краматорську пану Володимиру Зубенку та його родині. Також маємо за честь подякувати за сприяння та допомогу нам пані Наталії Євгенівні Волошиній, директору музею історії міста Краматорськ.

Під час заходу комбат передав рідним нагороду, лицарський хрест ОУН, якої був посмертно удостоєний друг "Примус", а також вручив відзнаки ДБ ОУН волонтерам з Краматорська.

Приємно було бачити стільки світлих та небайдужих до долі нашої країни обличь та чути слова вдячності за такий захід саме на Донецькій землі.
Патріоти Краматорська - люди щирі та з бездонними душами, в яких читається біль за Україну.

Фотовиставка триватиме у Краматорську ще два тижні, тож запрошуємо всіх бажаючих відвідати її та переглянути світлини бійців добровольчого батальйону ОУН.

Слава Україні!

Прес-служба Добровольчого Руху ОУН