03 жовтня 2017

Боротьба з гральними закладами на Миколаївщині

Повідомляє друг "Чупринка":

 

2 жовтня в Доманівці Миколаївської області мною, депутатом Доманівської районної ради Плєшком Олександром, старшиною Добровольчого Руху ОУН, було проведено рейд по виявленню незаконного грального закладу.

На вул. Центральній в трьохсот метрах від місцевого відділку поліції та Доманівської районної державної адміністрації знаходиться незаконний гральний заклад. Назва невідома. За написом на будівлі це або "КомпДрайв", або "Лото". Ввійшовши до закладу я побачив як мешканці Доманівщини грають на спеціальних комп"ютерах, попередньо сплачують кошти, щоб в подальшому виграти. Знаючи, що чинне законодавство забороняє такого роду гральний бізнес я намагався викликати "нову поліцію". Тричі набравши 102 зрозумів, що слухавку ніхто брати не збирається. Я пішов до поліції. В поліції сказали, що в них проблема зі зв"язком і щось там "глючить". Після того, як я розповів їм, що в центрі Доманівки функціонує незаконний гральний заклад, поліцейські виїхали на місце.

Приїхавши, вони запитали працівницю цього закладу, чи є документація на лото, підказавши їй, що лото законне. Але жіночка, котра "заправляє" комп'ютера сказала, що жодних документів немає і почала комусь інтенсивно телефонувати.

Я в свою чергу також запитував, чи знає вона, що гральний заклад являється незаконним, як її звати, як звати власника, чому порушується українське законодавство? Вона не змогла надати відповідь і навіть сама обмовилася що не працює офіційно по трудовій, жодних документів, навіть на лото немає і сказала, що дійсно грають мешканці Доманівки на гроші. Після цього зізнання та іншими доказами в тому числі - гральними комп"ютерами, які я встиг відзняти, один з поліцейських спробував змусити мене видалити відео з телефону. Мотивуючи це тим, що Закон України Про Поліцію забороняє знімати поліцейських. Я в свою чергу пояснив, що їх не знімав і маю право знімати та фотографувати в громадських місцях. Після цього поліцейські сказали "невідомій жінці", яка там працює, принести до поліції хоча б якусь документацію... Але чому працівниця має приносити "документацію якої в неї немеє", а де ж власник, мабуть це поліції не цікаво.

Мене запросили до відділку, де я написав заяву в якій написав про те, що гральний заклад працює незаконно. Стало зрозуміло, що такого типу заклад не може працювати без кришування владних структур.

Прес-служба Добровольчого Руху ОУН