28 вересня 2017

Продовжуємо націозахисну діяльність на Водогоні

28 вересня у с. Водогін Оболонського району на лісовому блокпості, який організували водогонські патріоти, мала відбутися лекція "Нація" з ідеологічного вишколу ОУН, що складається з чотирьох лекцій "Бог", "Нація", "Держава", "Вірність".

 

Але цього дня близько 30 кримінальників на чолі з бандитом Марком Глухончуком напали на блокпост, розтрощили його та жорстоко побили охоронців лісу. У зв'язку з цим на 18.00 було призначено народне віче. У лісі зібралися місцеві активісти, ОУНівці, патріоти з інших організацій, журналісти.

На відстані ми побачили десь 40 тітушок, на чолі знову ж з Глухончуком. Більшість тітуханів була в балаклавах, під одягом були бронежилети, а під куртками було помітно, що несуть якусь чи вогнепальну, чи холодну зброю. Вони почали насуватися в наш бік - стало зрозуміло, що буде бійка. При цьому поліцейські та беркута, які були присутні там же, спочатку жодним чином не реагували на них. Тому водогонці а також ті, хто приїхали їх підтримати, взяли палиці, каміння, і почали захищатися самостійно. Тільки після того, як вже почалися сутички і кидання палицями та камінням, поліція встала кордоном між тітушками і захисниками лісу.

Один з очільників поліції пообіцяв, що спецназ зараз затримає всіх кримінальників, але звичайно, це виявилося брехнею - вони поїхали самі, заявивши перед цим, що нібито на них напали. Представники водогонської громади вимагали від поліції залишити опергрупу охороняти ліс. Менти вперто відмовлялись, аргументуючи тим, що їх мало, і вночі на них можуть напасти кримінальники. Тоді водогонці поставили ультиматум: або поліція лишає наряд до понеділка, або буде перекрита траса. Очільники поліції довго радились з паном Крищенком, зрештою наряд виставили.

Прес-служба Добровольчого Руху ОУН

Відеорепортаж про сутички з тітушками дивитися тут