10 серпня 2017

Третій великий збір Добровольчого Руху ОУН

Добровольчий Рух ОУН (ДР ОУН) запрошує на ІІІ Великий Збір, що відбудеться у суботу, 12 серпня 2017 року об 11.00.

 

Захід організовується в с.Водогін (Оболонський район столиці, селище Дніпровської водної станції (ДВС).

Учасники: ДР ОУН та громада селища Водогін

ДР ОУН проведе щорічний ІІІ Великий Збір саме на Водогоні,  просто неба (агітмайданчик на вул. Джерельній), щоб у такий спосіб іще раз продемонструвати підтримку місцевим мешканцям у їхній боротьбі з рейдерами та кримінальниками за своє селище, за свій ліс, за свої законні права. 

Нагадаємо, що на Водогоні близько 5-и років триває конфлікт місцевих мешканців із забудовниками, який місяць тому переріс у збройне протистояння. Наразі ситуація лише загострюється. ОУНівці з 2013 р. допомагають водогінцям у їхній справедливій боротьбі.

По завершенні Збору, о 14.30, відбудеться Народне віче мешканців Водогону. На вічі водогінці оголосять своє категоричне «ні» забудовнику, ворогу Української Нації компанії «ЗІМ Кепітал Груп», що  вже протягом п`яти років намагається знищити водогінський ліс. Ультиматум віча буде переданий до офісу забудовника.

О 15.00 мешканці Водогону разом  з оунівцями вирушать до Генеральної прокуратури (вул. Різницька, 13/15), де о 16.00 передадуть звернення з вимогою покарати винних у вирубці лісу та бандитському збройному нападі зі стріляниною на захисників лісу, який стався місяць тому.

Потім активісти перемістяться до МВС (вул. Богомольця, 10), де передадуть звернення до міністра Авакова з вимогою втрутитись та припинити свавілля, яке чинять рейдери та кримінальники на Водогоні.

Далі учасники акції підуть маршем до Адміністрації Президента і передадуть аналогічне звернення Президенту.

Прес-служба Добровольчого Руху ОУН