08 липня 2017

Батальйон ОУН вийшов з передової на ротацію

07 липня 2017 року, вперше за три роки війни добровольчий батальйон ОУН у повному складі ротаційних бійців повернувся із зони проведення бойових дій на мирну землю міста Івано-Франківська. Місцем постійної дислокації було обрано вишкільний центр на базі Резервної сотні ОУН-Прикарпаття, що у с. Козина неподалік Галича.
Колону з бійцями супроводжував експорт поліції до площі перед мерією. Зустрічати та привітати з прибуттям батальйону прийшли франківчани, серед яких, і мер міста п. Руслан Марцінків, і ветерани АТО Франківщини, і почесний громадянин Івано-Франківська, боєць Дивізії "Галичина" Володимир Мулик. Із привітальним словом та словами подяки виступив командир батальйону ОУН друг Іван. Бійців також привітали діти Івано-Франківська, вручивши їм квіти...
При нагоді хочу висловити особливу подяку за сприяння в організації заходу, як пануТарасу  Шнайдеру та пані Лілії Кабат особисто, так і мерії міста Івано-Франківськ загалом.
І хоча на урочистий приїзд змогла потрапити лише десята частина від особового складу, бійцями добровольчого батальйону вважаються декілька сотень патріотів зі всієї України.
Війна триває. Боротьба за Україну саме у розпалі. Тож гуртуймося навколо ідеї за Україну!!!
Разом ми - СИЛА!!!
СЛАВА УКРАЇНІ !!!