17 червня 2017

ЗАЯВА ДОБРОВОЛЬЧОГО РУХУ ОУН

 

Друзі!

В ніч з четверга на п’ятницю (з 15 на 16 червня) у багатьох місцях в Києві  на носіях вуличної реклами і в метро з’явився плакат, в якому з посиланням на самого Миколу Коханівського стверджується, що він ніби-то підтримує марш ЛГБТ. Попри те, що  виконавців у порушення чинних правил на плакатах не зазначено, джерела оприлюднення їх в інтернет-мережі вказують на осіб, пов’язаних з організаторами цього маршу. Крім того, цілком зрозуміло, що розміщення наклепницьких носіїв реклами відбулося не без кришування силових структур режиму внутрішньої окупації.

За останній тиждень це не перша провокація відносно Добровольчого Руху ОУН та його Провідника Миколи Коханівського.  Вже були й брехливі замовні статті на сумнівних інтернет-ресурсах, були й чутки про можливий арешт керівника ДР ОУН та керівного складу ДР ОУН під будь-яким приводом. Скидається на те, що мета цієї масованої атаки - скомпрометувати Провідника ДР ОУН, щоби згодом простіше було ув`язнити. А остання провокація з підтримкою ЛГБТ очевидно розрахована на різку і жорстку реакцію націоналістів по відношенню до збоченців з ЛГБТ.

Зрозуміло, що Добровольчий Рух ОУН і, тим більше, його керівник, обурені діями порушників традиційної української християнської моралі на догоду носіям так званих «європейських» цінностей. Проте форма нашого протесту проти їхньої розбещеності визначатиметься не сценаріями, написаними у владних кабінетах режиму внутрішньої окупації, а нашими власними міркуваннями доцільності. Отже, ми самі визначимо, коли де і як ми будемо карати збоченців, наклепників та провокаторів.

 

Прес-служба Добровольчого Руху ОУН.