16 травня 2017

ЗАЯВА Добровольчого Руху ОУН щодо подій 9 травня 2017року

 

Друзі-українці! Браття й сестри!

Ви загалом поінформовані щодо подій, що сталися нещодавно, 9 травня, неподалік станції метро «Арсенальна» у приміщенні штабу Добровольчого Руху ОУН. Знавіснілі холуї олігархату, вдягнені у форму поліціянтів, після більш як двогодинного штурму увірвалися до приміщення штабу, потрощили там все, що трапилося їм під руку, піддали побиттям і знущанням людей, що перебували в штабі, силоміць вивезли їх до Печерського районного управління поліції, а за їх відсутності під виглядом обшуку покрали всі належні цим людям і організації цінності. Все це відбувалося з кричущими процесуальними порушеннями, без пояснень, без показу належних дозвільних документів тощо. Як невдовзі з’ясувалося, за ухвалою Печерського районного суду поліції було надано дозвіл на обшук приміщень зовсім іншої організації, а саме тієї, що називає себе Організацією Українських Націоналістів (ОУН), офіс якої розташований поверхом нижче. Крім того дозвіл було видано на «відшукання майна, яке було здобуте у результаті вчинення кримінального правопорушення», а не на його вилучення. Отже, обшук було проведено не там, а результатом його проведення стало не те. Система настільки збідніла на мізки, що навіть не спромоглася правильно ідентифікувати організацію, проти якої спрямувала свої нікчемні зусилля.

Крім того, вкрадені поліціянтами речі громадян, що перебували на той час у приміщені штабу Добровольчого Руху ОУН, ні в якій мірі не підпадають під категорію майна, «здобутого в результаті вчинення кримінального правопорушення». Це, зокрема, стосується системного блоку комп’ютера письменника-історика Сергія Коваленка, який багато років використовувався для ведення справ, а також ведення й архівування видавничих проектів очолюваного ним видавництва історичної літератури «Стікс».

Добровольчим Рухом ОУН зараз порушуються кримінальні справи щодо протиправних дій поліції 9 травня. Організація сповнена рішучості довести ці справи до переможного кінця, хоча й припускає, що задля цього доведеться переможно завершити розпочату 2013 року Національну Революцію.

У світлі зазначених вище обставин Добровольчий Рух ОУН звертає увагу українців на позицію голови ОУН Богдана Червака, який у своєму виступі 13 травня в ефірі Чорноморської телерадіокомпанії (http://blacksea.tv/intervju/vazhlivopro-9-travnya-oun-ta-nacionalnu-svidomist/) повністю солідаризувався з керівництвом МВС, підрозділи якого вдалися до вказаних вище протиправних дій. Позиція цілком прогнозована з огляду на те, що Богдан Червак вже давно плідно співпрацює з олігархатом у справі тихого нищення українства, опікуючись його інформаційною політикою у Держкомтелерадіо і отримуючи від нього своїх «30 срібняків». Тож він зробив свій чималий внесок у те, що Україна системно програє всі інформаційні війни з Москвою і її внутрішньоукраїнськими й західними підбрехачами.

З одного боку Добровольчому Руху ОУН цілком імпонує заява Червака, що він не має жодного відношення до нашої організації. Цим він звільнив Добровольчий Рух ОУН від підозр з боку побратимів-націоналістів про нашу разом з Черваком співпрацю з режимом внутрішньої окупації, що зараз панує в Україні. З іншого боку не може не обурювати його базікання про «патріотів-ідіотів», використовуваних буцім-то Москвою з метою дестабілізації становища в Україні, про порівняння Добровольчого Руху ОУН з НКВДистами, перевдягненими на воїнів УПА тощо. Черваку варто було б знати, що ніхто крім олігархату, у якого він ходить в лакузах, на догоду Москві не докладається до дестабілізації в Україні через проведення провальної національної, економічної й соціальної політики.

Добровольчий Рух ОУН заявляє, що ніякі ворожі брехні не зведуть нас на манівці з прямого шляху боротьби проти режиму внутрішньої окупації, що панує зараз в Україні, за Українську Самостійну Соборну Державу. Тому ми не будемо сидіти нишком у той час, як перед нашими очима промосковські покидьки влаштовують антиукраїнські комедії, подібні тим, які вони влаштували 9 травня. Інакше в Москві могли б подумати, що в Україні всі згодні з цим ідіотизмом і це могло б послужити їй сигналом, що Україну можна брати голими руками. Москва має знати, що в разі, якщо вона посуне далі на Україну і контрольоване нею міністерство оборони України не стане давати їй належної відсічі, то відсіч дасть безпосередньо українська нація, яка не втратила здатності до самоорганізації попри всі диявольські зусилля олігархату і його запопадливих прислужників.     

З нами Бог!

З нами Україна!