02 травня 2017

Фотовиставка "Добровольчий батальйон ОУН- два роки війни"

Друзі!
Наша фотовиставка  3 24 квітня по 2 травня завітала до славетного міста Лева, вулиці якого бережуть в своїй пам"яті обличчя героїчних націоналістів та їх безсмертний чин у боротьбі за УССД. Львівські вулиці завжди були пронизані безсмертним духом консервативного патріотизму та революційного модернізму водночас.
Саме зі Львовом тісно пов"язана історія формування потужного фронту опору зовнішнім окупантам ХХ століття. Саме у цьому місті відбувалися зустрічі активістів, котрі кинули виклик системі поневолення українського народу.
Ми маємо за честь представити на огляд львів"янам фотовиставку «Добровольчий батальйон ОУН: два роки війни», презентація якої відбулася в приміщенні Львівського палацу мистецтв, що по вулиці Коперника, 17.
На відкриття завітали не лише друзі та рідні, знайомі бійців ДБ ОУН, що родом зі Львова, а й поважні воїни УПА. Це для нас мало особливе значення, адже ми вважаємо своїм обов"язком – продовження їхньої боротьби, так і пересічні містяни та молодь.
Презентація пройшла у надзвичайно теплій атмосфері, адже всі, хто завітав до нас, розділяють нашу біль за теперішнє і майбутнє нашої країни. І навіть «черваківцям», що скористалися нашим запрошенням і не посоромилися поглядів зі світлин загиблих Героїв, не вдалося посіяти чвари серед запрошених.
До уваги присутніх були представлені чудові твори барда Олександра Шевченка, що виконав зворушливі пісні про вІйни за Незалежність України, виступ представників школи бойового гопаку «Шаблезуб», виконання авторських пісень бійця батальйону ОУН, друга Шульца.
Ми, організатори фотовиставки висловлюємо щиру подяку Львівському міському відокремленому підрозділу Добровольчого Руху ОУН загалом, та його керівнику другу Скибі зокрема за допомогу в організації проведення, як самої фотовиставки, так і її презентації. Дякуємо за самовіддану працю подрузі Рисі, другу Мойві, другу Спарті.
Особлива подяка керівництву Львівського палацу мистецтв за надане приміщення.
Щира подяка ВСІМ, ХТО завітав до нас на зустріч!