01 травня 2017

Герою пам"ять і шана!


30 квітня біля московської амбасади активісти Чорного Комітету, Добровольчого Руху ОУН, Комітету визволення політв`язнів та представники російської опозиції вшанували пам`ять приморського повстанця Антона Конєва, який дев`ять днів тому розстріляв декількох фсбешників у Хабаровську і сам загинув: https://www.novayagazeta.ru/…/72252-v-habarovske-napali-na-….
Руська Повстанська Армія https://vk.com/russian_rebel_army взяла на себе відповідальність за цей героїчний чин юного героя.
Для нас честь повідомити, що представники РПА воювали під моїм командуванням у складі добробату ОУН в чоті Чорного Комітету навесні 2015 року: https://www.youtube.com/watch?v=isXYgni4tdU.
Перед відправкою на фронт вони добре вишколювались в ОУНівському вишкільному центрі. Потім, отримавши бойовий досвід під Донецьком, більшість з цих чесних воїнів повернулась в РФ з метою організувати підпілля з подальшим наміром через акції прямої дії розпочати Революцію в РФ і повалити кремлівський режим. В той час друг Буревій як комбат добробату ОУН благословив їх на цю святу справу. Віримо - московська імперія зла впаде, і на її місці постануть вільні національні держави. А такі герої, як Антон Конєв, Приморські партизани та інші поки що невідомі повстанці в недалекому майбутньому будуть гідно вшановані у Зеленому Клину.
Українці! Посольство РФ знаходиться за адресою: Воздухофлотський проспект, 27. Ще є час гідно вшанувати пам'ять того, чиє життя було боротьбою, і хто в свої 17 років вважав за краще прийняти смерть зі зброєю в руках, аніж жити в московських кайданах.

Прес-служба Добровольчого Руху ОУН