×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 916

23 вересня 2016

Силами Слобідької сотні ДБ ОУН припинено рейдерське захоплення врожаю фермера

Добровольчий Рух ОУН розгортає опір вкрай знахабнілому внутрішньому окупанту.

 

16-17 вересня силами Слобідської сотні ДБ ОУН, при підтримці демобілізованих бійців миргородської спілки воїнів АТО та миргородських фермерів було припинено рейдерське захоплення врожаю фермера, який веде господарчу діяльність на теренах, де дислокується вишкільна база Слобідської сотні ДБ ОУН (Полтавщина).

Силами ОУНівців була заблокована і взята під охорону вся рейдерська техніка, що працювала на полі (комбайни і автомобілі, що вивозили врожай). ОУНівцям разом з місцевими активістами вдалось подолати опір "вишибал", найнятих рейдером, та поліції (як виявилось, вона отримала певну суму від рейдера за "кришування") та супроводити машини з зерном, яке рейдери встигли зібрати, на елеватор і здати зерно на користь фермера, якому воно належало по праву.

Нахабне рейдерство вдалось відвернути. Але! Такі випадки далеко не поодинокі! Таке безчинство зараз розповсюджене по всій Україні!

Десятки озброєних тітушок, яких бачили на спробах захоплення урядових будівель під час так званої «руської весни», намагаються силою захопити родючу фермерську землю. Нас питають - а чи влада захистить селян?

Влада і є той самий рейдер! В сільських регіонах України розгортається справжня війна... Буде кров. Але залежить від нас - чия.

Внутрішній ворог кидає нам виклик. Або вони, або ми. Або ми раби. У себе вдома, на своїй землі. Що виберемо?...

УКРАЇНЦІ! Не будьте байдужими! Завтра це торкнеться ще когось... Торкнеться кожного! Якщо ми не дамо цьому відсіч, війна запалає по всій Україні!