Активісти ОУН зустрічають "мирну ходу" - нове відео нашого побратима

Media

24 червня активісти Добровольчого Руху ОУН передали звернення до голови антимонопольного комітету, щодо роз’яснення функціонування в національній банківський системі фінансових установ, які належать агресору. Також активісти завітали до Альфа-банку та передали керівництву банку свою вимоги, зокрема припинення діяльності банкам РФ на території України.

Media

Громада селища Водогін запросили на свої збори активістів Добровольчого Руху ОУН. На зборах була прийнята резолюція щодо збереження 1700 дерев від знищення забудовниками.

Media

Ритм життя лінії фронту незмінний. Це на мирних територіях із заходом сонця настає прохолода. На війні із заходом сонця стає лише гарячіше. Ворог застосовує все що може: від мінометів, до важкої артилерії. Збройні сили, коли треба, також за відповіддю до кишені не лізуть.

Media

Микола Коханівський у програмі "Огляд дня" на телеканалі ZIK

Media

Добровольчий Рух ОУН від початку створення, Добровольчий батальйон ОУН, Пам'ять про погиблих ДБ ОУН, Вишкільні центри, Чорний комітет, Комітет Визволення Політв'язнів.

Media

Командир Добровольчого Батальйону ОУН Микола Коханівський привів до присяги поповнення ОУНівців в Пісках 9.05.2016 року Божого.

Media

05.05.16 бійці й старшини Добробату ОУН разом з громадськими активістами допомогли мешканцям Солом'янського району столиці розбудувати сквер на честь Героїв-Добровольців. На тому місці вороги Української Нації пан Табачник та пан Микитась намагалися звести 24-поверховий офісний центр. Та не так сталося, як панам гадалося: організована українська громада захистила свій життєвий простір.

Борня триває! Перемога буде за нами!

Media

Помстимо смерть воїна! Герої не вмирають, доки ми продовжуємо їхню справу!

Media

Промова Миколи Коханівського під час вшанування пам'яті Олега Богачова

Вчора в Києві на Лісовому кладовищі вшановували пам'ять друга Ківі  - чудового хлопця, чоркомівця, бійця батальйону ОУН.

Помстимо смерть побратима!

Media

Микола Коханівський пояснив чому президент Україна Петро Порошенко не має волі звільнити Надію Савченко

Media

"Ми знаємо що треба зробити, щоб виконати заповіт пророка Української Нації" Микола Коханівський

Media

Виступ командира Добровольчого батальйону ОУН Миколи Коханівського 20 лютого 2016 року. 2 роки після масових убивств - із закликом недовіри діючому керівництву держави.

Media

22 серпня 2015 року відбулась історична подія. Перший Добровольчий з'їзд Руху ОУН розпочав своє всеукраїнське, націоналістичне життя. Добровольчий Рух ОУН об'єднав в собі бійців батальйону ОУН, волонтерів батальйону, громадських діячів, активістів та інших активних патріотів України. На з'їзді був обраний голова Руху та його заступники з різних напрямків розвитку Руху ОУН. Також були нагородженні бійці та волонтери батальйону ОУН

Media