22 березня активісти Добровольчого Руху ОУН провели акцію біля посольства Республіки Польща в Україні.

21 березня активісти Добровольчого Руху ОУН разом з іншими представниками громади завітали на засідання комісії Київради з питань культури.

18 березня Добровольчий Рух ОУН організував у трьох містах України акції проти виборов президента РФ.

16 березня активісти Добровольчого Руху ОУН, Комітету Визволення Політв'язнів, Коаліції учасників Помаранчевої революції та інших громадських організацій провели пікетування Генеральної прокуратури України. Вимога учасників акції – притягти до відповідальності працівників Національної поліції, які чинили кримінальні правопорушення, протиправно розганяючи мирні зібрання громадян. 

14 березня, у День Добровольця, активісти Добровольчого Руху ОУН вшанували на Алеї Слави Лісового кладовища м. Києва добровольців батальйону ОУН друга "Ківі" та друга "Фізрука".

12 березня у Шевченківському районному суді відбулося засідання у справі щодо замаху на добровольця ОУН Віталія Регора (Джури).

2 та 8 березня активісти Львівської міської організації Добровольчого Руху ОУН спільно з представниками інших патріотичних організацій в рамках проекту "Діти України за Тверезість!" провели три рейди в Личаківському та Сихівському районах, щодо виявлення продажу дітям алкогольної та тютюнової отрути.

6 березня Добровольчий Рух ОУН разом з іншими націоналістичними організаціями влаштував акцію проти концерту Ірини Білик у Львівській опері.

7 березня у Малому залі Львівської обласної універсальної наукової бібліотеки відбулася лекція "Кубань - втрачені можливості України?", організована Добровольчим Рухом ОУН.

7 березня активісти Добровольчого Руху ОУН долучилися до акції проти поліцейського свавілля за права громадян на мирний протест.

6 березня на штабі Добровольчого Руху ОУН відбулися збори Комітету Визволення Політв'язнів.

28 лютого у Святошинському районному суді Києва після кількох попередніх невдалих спроб розпочалося підготовче судове засідання по справі Провідника ДР ОУН Миколи Коханівського (Буревія).

24 лютого до штабу Добровольчого Руху ОУН у Києві з дружнім візитом завітали учні з Лисичанську Луганської області.

23 лютого колегія суддів Шевченківського районного суду Львова оголосила вирок трьом добровольцям батальйону «ОУН» – Роману Парамущаку (Негідник), Василю Шпіку та Андрію Макаришину (Партизан).

22 лютого у Святошинському районному суді Києва мало відбутися підготовче судове засідання у справі Провідника ДР ОУН Миколи Коханівського.

18 лютого Добровольчий Рух ОУН разом з Чорним комітетом, Комітетом визволення політв'язнів, Білим молотом, Соціал-Націоналістичною асамблеєю та іншими націоналістичними організаціями провели флешмоб "С м е р т ь Р о с і ї" з нагоди четвертої річниці подій 18-21 лютого 2014 року.

17.02.2018 відбулися розширені збори Проводу ДР ОУН.

16 лютого активісти Добровольчого Руху ОУН привітали литовців зі сторіччям Незалежності.

15 лютого активісти Львівської міської організації Добровольчого Руху ОУН разом з представниками інших націоналістичних організацій розбили плити та напис «переможцям над нацизмом» на радянському «монументі слави», що на вулиці Стрийській.

Сьогодні пройшла акція наших київських бойових побратимів з "Чорного комітету" проти останніх численних випадів та ворожих заяв в бік України.

12 лютого у Шевченківькому районному суді Львова відбулося засідання по справі львівських ОУНівців Андрія Макаришина (Партизан), Василя Шпіка і Романа Парамущака (Негідник).

2 лютого у Білій Церкві активісти Добровольчого Руху ОУН спільно з рухом "Твереза Україна" провели рейд з виявлення продажу неповнолітнім алкогольних та тютюнових виробів.

4 лютого активісти Київської міської організації Добровольчого Руху ОУН взяли участь у Віче щодо відновлення пам'ятника нашому духовному Батькові Тарасові Шевченку у Вінниці.

2 лютого у Львові відбулось відкриття виставки "У боротьбі за незалежну Україну: від дідів до внуків" в музеї визвольної боротьби України.

29-го січня Провідник Добровольчого Руху ОУН друг "Буревій" (Микола Коханівський) прибув із запланованим візитом на Львівщину. Цей візит співпав із відзначенням 100-тої річниці бою під Крутами.

29 січня активісти Добровольчого Руху ОУН долучилися до маршу з нагоди 100-річчя бою під Крутами.

Зранку 28 січня бійці Добровольчого Батальйону ОУН виїхали зі штабу у Києві на бойові позиції.

26 січня ввечері активісти Добровольчого Руху ОУН взяли участь в організованій нашими білоруськими друзями пам'ятній ході на честь дня народження Героя Небесної Сотні Михайла Жизневського, який загинув на вулиці Грушевського 22 січня 2014 року.

23 січня на штабі Добровольчого Руху ОУН відбулися відкриті збори Комітету Визволення Політв'язнів щодо надання статусу політв'язнів Анатолію Віногродському (Гал), Леоніду Литвиненку (Бек) та Олександру Новікову (Хамер).

22 січня активісти Київської міської організації Добровольчого Руху ОУН разом з іншими націоналістичними організаціями взяли участь в акції з нагоди Дня соборності та 100-річчя УНР.

22 січня у Верховному суді було розглянуто клопотання ГПУ про зміну територіальної підсудності у суді проти Станіслава та Оксани Краснових.

19 січня Львівська міська організація Добровольчого Руху ОУН разом з іншими громадськими організаціями взяла участь в акції «Покажемо світу, що ми гаряча нація» з нагоди Водохреща.

19 січня учасники Добровольчого Руху ОУН відзначили свято Водохреща традиційним купанням у Дніпрі.

17 січня у Шевченківському районному суді відбулося чергове судове засідання у справі Сергія Гнатьєва, члена терористичного угрупування "луганська народна республіка".

Повідомляє командир "ОУН-Схід" друг "Лис":

16 січня активісти "ОУН -Схід" прийняли участь в черговому судовому процесі над Денисом Гордєєвим (Адвокатом), у справі "Цинічних Бандер"

Активісти Київської міської організації Добровольчого Руху ОУН, перебуваючи з візитом у Львові, долучилися до акції львівських побратимів ДР ОУН.

Активісти київської міської організації Добровольчого Руху ОУН долучились до акції напередодні Нового року та разом з організаторами, зокрема і львівськими ОУНівцями провели марш вулицями прекрасного міста Жовква.

4 січня активісти Київської міської організації Добровольчого Руху ОУН прийшли під будівлю главку поліції, щоб підтримати добровольця ОУН друга "Сивого" (Андрія Пастушенка).

2 січня під стінами обласного управління поліції Київської області відбувся мітинг з вимогою знайти вбивць правозахисниці Ірини Ноздровської.

1 січня активісти Львівскої та Київської міських організацій Добровольчого Руху ОУН взяли участь у традиційній смолоскипній ході з нагоди 109-річниці з дня народження Степана Бандери.

1 січня у Києві відбувся марш з нагоди Дня народження Степана Бандери.

24 грудня на штабі Добровольчого Руху ОУН відбувся підсумковий збір Проводу ДР ОУН.

23 грудня командою львівської міської організації ДР ОУН було проведено захід з вшанування пам'яті Героїв Української Нації Біласа і Данилишина у Миколаєві.

21 грудня у Шевченківському районному суді Києва відбулося кілька засідань щодо активістів, які були затримані у Святошинському суді в жовтні цього року.

17 грудня активісти Київської міської організації Добровольчого Руху ОУН побували в столиці Прикарпаття мальовничому Івано - Франківську де взяли участь в урочистостях та відкритті пам'ятника Провіднику ОУН (м) полковнику Андрію Мельнику.

15 грудня в Івано-Франківську відбулася всеукраїнська конференція «Тверезість – умова збереження та розвитку народу України», присвячена темі здорового та тверезого способу життя, що є обов'язком кожного відповідального українця та патріота своєї держави.

19 грудня в Білоцерківському районному суді відбулось судове засідання по позивній заяві активіста Добровольчого Руху ОУН друга "Кошового" стосовно порушення правил дорожнього руху за ст. 122 ч.3 КУпАП.

15 грудня в Апеляційному суді Києва відбулося засідання по справі Олега Кищука, захисника Водогінського лісу.

8 грудня представник Добровольчого руху ОУН провів лекцію на тему «Тверезість — норма життя».

14 грудня відбулося чергове судове засідання по справі Провідника ДР ОУН Миколи Коханівського ("Буревія") та добровольця ОУН Василя Парфенкова ("Сябра").