Толерантність – витвір сатани.

Нашому постсовіцькому суспільству нав’язали думку, що європейські цінності це толерантність до збоченців, ворогів, злочинців. Натомість, до самого розвалу совка, КГБ боровся з проникненням в сирисири релігійної літератури та тримав під пильним контролем всі релігійні громади. Основою християнського віровчення є нетерпимість до збочень і праведність у сімейних та суспільних відносинах.

Лише з кінця 80-х в західному світі розпочалася активна пропаганда збоченського світогляду, розуміння свободи людини як свободи гріховних вчинків. Посполиті, які сприймають нав’язувані Україні “марші гордості” як збіговиська малочисельних диваків, сильно помиляються. Бунти БЛМ та антіфа в США, країнах Європи та Латинської Америки проходили з найактивнішою участю збоченських спільнот, які активно руйнували та підпалювали християнські храми. Завданням збоченських угруповань є руйнація сім’ї, як основи будь-якого суспільства, і європейської моралі як такої.

Європейська цивілізація постала саме на ґрунті християнства і його моральних засад. Коли згадують античність, то нагадаю, що автори Символу Віри більше посилались на античних філософів (язичників), ніж на Святе Письмо. Християнська європейська цивілізація є прямим спадкоємцем Античності і жодних протиріч тут немає. Бо антична ідея Логосу знайшла своє завершення в Ісусі Христі. Світове лівацтво, прямі спадкоємці Комінтерну (нині – Гомінтерну), підміняючи поняття, намагаються прищепити думку, що всі, хто бореться за традиційні цінності, є або дикунами, або “агентами крємля”. Бо керівництво того крємля і все москвинське суспільство демонструє гомофобію, балакає про скрєпи та духовність. Але, як казав Ісус, судіть по справам їх.

Московці наразі є носіями брутального збоченства від правителів до самих низів. Іноземці, побувавши на московщині, описували загальну схильність до содомії. Збоченцями були Іван Жахливий, Петро #1, Ленін, видатні полководці та чиновники. Вся лексика московців будується навколо збоченого сексу. В кожному 4-му сексуальному криміналі фігурує служитель сатанинської секти РПЦ. Нажаль в Україні провідники церков не ведуть свою паству на боротьбу з сатанізмом, як це зробило духовенство Грузії.

Лише одиниці духовних осіб мають сміливість протистояти збоченцям. Будь-які спроби протидії сатанізму подаються ЗМІ як прояви хуліганства і проводяться прямі паралелі з гітлерівцями. Ці маніпуляції розраховані на неосвічену публіку, яка не знає, що “фюрер” не був християнином і захоплювався окультизмом, а його “Аненербе” була суто язичницьким формуванням. Питання: чи прозріє наше суспільство, чи загине в баговинні гріха?!

Кость Зацарний