Слово Провідника щодо російської агресії на Азові | Добровольчий Рух ОУН
26 Листопада 2018

Слово Провідника щодо російської агресії на Азові

Слава Ісусу Христу!

Брати і сестри українці!

Росія перейшла до активних дій: вчинено напад на українські кораблі, знову українські військові не стріляють у відповідь і потрапляють у полон. Повторюється історія з анексією Криму. Це капітулянська політика режиму внутрішньої окупації, що ведеться протягом останніх чотирьох років Україно-російської війни. Це тому, що Порошенко і його совково-паркетні генерали свідомо деморалізували військо, свідомо витискали з війська добровольців і набирали “аватарів”, свідомо звільняли колаборантів, натомість масово репресували та ув’язнювали добровольців і бійців ЗСУ. Переконаний, що Порошенко узгоджує свої дії з Москвою і може ввести надзвичайний стан лише для того, щоби не проводити вибори і посилити терор проти українських патріотів. Отже, націоналісти-добровольці! Схоже, знову війна, і знову настає наш час! Безумовно, треба дати жорстку відсіч путіну, але давайте не наступати на ті самі граблі вдруге! Справа честі головнокомандуючого розірвати будь-які зв’язки з державою-агресором, але абсолютно очевидно, що цього зроблено не буде навіть під час надзвичайного стану. Досить не помічати очевидного! Тому я, Провідник Добровольчого Руху ОУН Микола Коханівський, закликаю вас, мої побратими і посестри, спершу розібратись з московитами та їхніми прислужниками на поки що мирній території. Щоби потім вони не стріляли нам у спину!

А саме:

А) Ми маємо закрити весь московський бізнес в Україні: банки, торгівельні центри, заправки тощо. Неважливо, як це буде зроблено: чи шляхом погромів, підпалів, чи просто заходити й закривати, або передавати українським підприємцям. Московське посольство і консульства в Україні маємо також позакривати. Всі промосковські ЗМІ мусять замовкнути.

Б) Ми маємо закрити всі філії ФСБ в Україні, а саме: московський патріархат в Україні мусить припинити своє існування, всі Лаври, всі храми МП треба захопити і віддати в підпорядкування Українським Церквам.

В) Звертаюсь до націоналістів та добровольців у ВР: почніть карати п’яту колону! В раді повно московських агентів: Вілкул, Бойко, Новінський, весь оппоблок.

Отже: ми маємо зачисти тил перше, аніж виїхати на фронт. Цього не зробить злочинний режим, це наші завдання. Добровольчий Рух ОУН і я, його Провідник, готові взяти на себе відповідальність за новий Революційний зрив Української Нації!

Подібні акції проти московського бізнесу, проти МП, проти штабів колаборантів, проти московських диппредставництв ДР ОУН розпочав вже декілька років тому (наприклад, сьогодні мене з побратимом судять за погроми московських банків). Зараз вирішується доля нашого народу, немає часу на зволікання. Хай живе Національна Революція!

З Богом переможемо!

Провідник Добровольчого Руху ОУН Микола Коханівський