Щодо російського санкційного списку

Микола Коханівський
Микола Коханівський

Провідник Добровольчого Руху ОУН Микола Коханівський прокоментував постанову уряду РФ №1300, яка набрала чинності 1 листопада.

“Я вперше чую про це рішення. Воно мене трохи смішить. Само собою, у мене немає ніякого бізнесу, ніякого капіталу в Росії, нікому я гроші в Росії не пересилав”, – сказав друг Буревій.

“Відповідно, це мене ніяк не обтяжує, ніяк не лякає, а тільки смішить. Ну що ж, росіяни вирішили мені дошкулити, але це мені не дошкуляє”, – запевнив він.

Провідник ДР ОУН також нагадав про те, що має намір взяти участь у виборах президента України. “У моїй передвиборчій програмі є пункт про розрив будь-яких відносин з Росією – доти, доки не будуть звільнені наші території, включаючи етнічно наші території, такі як Кубань і Воронеж”.

Відповідаючи на запитання, чи планують представники ДР ОУН помститися окупантам, наприклад, провести акцію на Керченському (Кримському) мосту, він сказав: “Ми про це не забуваємо. Наші осередки діють не лише в Криму, але й на території Росії. Ми розуміємо, що це дуже складна операція, але, якщо Бог благословить, щось ми таки зробимо”.

Прес-служба Добровольчого Руху ОУН