Щодо заяви президента Ізраїлю про провини ОУНівців перед єврейським народом

Якщо вже пан Рівлін порушив  національне питання, хочемо нагадати, що органи ЧК та НКВС  у 17 – 39 роках майже на 80% складалися з євреїв. Наприклад, в 1922 році в київському ГПУ працювало 102 євреї і всього 39 представників інших національностей.

Єврей Троцький, а не Гітлер, заснував перший концентраційний табір в Європі.

Єврей Ягода був першим головою карального апарату НКВС. Того, який сатанинськім терором викорінював все, що мало змогу мислити та чинити опір від Північного до Чорного Моря.

 

Наведемо цитату зі спогадів слідчого ЧК Михайла Богеросова:

….В одному з [київських] підвалів був влаштований «чекістський театр» з кріслами для глядачів та сценою. Роза Шварц особисто вбила на цій кривавій сцені кілька сотень людей,  яких по черзі втискували в дерев’яний ящик з отворами для голови, і в цей ящик стріляли як в тирі.

Але це було в порядку речей. “Товариш Віра” і Роза Шварц любили виколювати очі або випалювати їх цигаркою. У Києві мешканці пошепки розповідали про наказ Рози Шварц, який часто завершував нестерпні тортури, вчинені цим чудовиськом: “Залєй ему глотку гарячим оловом, шоб не верещал как поросенок!” Наказ виконувався буквально. Особливу лють Рози Шварц і “товариша Віри” викликали ті, у кого знаходили натільний хрест. Після неймовірних знущань над християнською вірою вони випалювали хрест на грудях і на лобі своїх жертв.

 

Дев’ять з десяти українських письменників було розстріляно за вироками «трійок» – при чому не останнім мотивом була банальна конфіскація майна інтелігенції. Близько 5000 повстань голодних українських селян було придушено загонами ЧК. Які, нагадаємо, до 80% відсотками складалися з євреїв, включно з ідеологами червоного терору Троцьким, Бухаріним, Губельманом.

 

Чув хтось колись про колективне покаяння єврейського народу з приводу нелюдських злочинів, вчинених представниками єврейської нації?

 

В той час, як нащадки НКВДистів і КГБістів почуваються цілком вільно у всьому світі, включно з  Ізраілем, кілька поколінь німців мають каятися всією державою. В сучасній Німеччині сказати вголос «батьківщина понад усе» – мало не карний злочин. Чомусь ніхто не згадує про те, що в  гітлерівській армії служили  23 полковники, 5 генерал-майорів, 8 генерал-лейтенантів та два генерала єврейської національності.

 

Виступ очільника Ізраїлю у Верховній Раді  –  зухвала спроба нав’язати українській нації провину за злочини, які століттями кояться щодо неї самої.

З поваги до євреїв, які служили в УПА, які в лавах ОУН боронять Україну від московитьської навали, ми не будемо звинувачувати у смертних гріхах весь єврейський народ.

 

Добровольчий рух ОУН наголошує, що будь-яка образа української нації не має залишатися безкарною.

Кожен, хто намагається очорнити пам’ять наших предків, єдиним гріхом яких було бажання збудувати Українську Самостійну Соборну Державу, є ворог держави і агент Кремля. Неважливо, якої національності чи рангу той агент – найменше, на що він заслуговує, – депортація і заборона на в’їзд.

 

Порозуміння, яке політик, що лив бруд на українців, знайшов у керівництва нашої країни, зайвий раз довело, що нами керують внутрішні окупанти. Ті, чиїм єством є брехня, а єдиною вірою – нажива.

 

Чергові «вибори» не змінять того, чого не зміг змінити навіть Майдан.

Тільки революція.

Хунта буде!