Щодо порушення кримінальної справи Слідкомом РФ | Добровольчий Рух ОУН
18 Липня 2019

Щодо порушення кримінальної справи Слідкомом РФ

Слава Ісусу Христу!

Друзі, слідчий комітет Російскої федерації порушив проти мене справу за погром Россотруднічєства у лютому 2018 р. Акціями прямої дії, які спрямовані проти Москви та її холуїв в Україні, Добровольчий Рух ОУН займається від часу свого створення у 2015 році. Військове крило ДР ОУН, Добровольчий батальйон ОУН, з 2014 року й дотепер веде збройну боротьбу з московським агресором на сході країни. Я особисто вже більше двадцяти років прямо борюся з імперією зла. І ось порушена справа за погром тільки зараз, чому? У мене дві версії:

Перша – можливо, на Росії думають, що ДР ОУН йде на вибори і планують зробити антипіар? Хоча, насправді, дякувати Богу, в сучасній Україні це лише позитивний піар. Якщо так, то мо…лі переплутали організації: ДР ОУН є революційною організацію, і свій прихід до влади ми бачимо лише через Національно-визвольну Революцію.

Друга версія більш правдоподібна: напевно, Росія сподівається на свій реванш на наших виборах, на повернення до ВР покидьків Януковича та відновлення тайожного союзу. Припускаю, реванш тимчасово можливий, загрози арештів і видач добровольців та націоналістів існують, хоча, насправді, реванш почався вже давно: згадайте хоча б виданого Порошенком в РФ добровольця інгуша Тимура Тумгоєва. Але “ніщо не спинить ідею, час якої настав!”. Пропоную товариству десь після виборів прогулятись центром міста з новою ревізією московських банків “Альфа-банк”, “Сбербанк” і тд 🙂.

Голова Проводу ДР ОУН Микола Коханівський