П’ята колона в Україні.

Друзі, цей допис Катерини Коханівської за півдня набрав у ФБ більше 1500 поширень. Не знаємо, чи то з подачі фсб, яких вона зачепила у дописі, чи то московський пархат написав донос Цукербергу. Але сьогодні вночі Фейсбук видалив цей допис, а обидві сторінки Катерини на ФБ наразі є заблоковані, причому другою вона не користувалась дуже давно. Отже, публікуємо допис на своєму сайті:

“Друзі, вчора, у День Добровольця, у центрі міста сталася неприємна, але цілком передбачувана ситуація. Коли після офіційної частини на Майдані колона машин з добровольцями вирушила до Лісового цвинтаря, щоб вшанувати пам‘ять своїх полеглих побратимів, дорогу їм перекрила хода любителів «Русскава міра», які вийшли з Печерської лаври і рухались по Грушевського у бік Хрещатика, очевидно, щоб влаштувати провокації добровольцям. Все б нічого, можна було б не помітити, але як не зреагувати, коли русскамирівці несли хоругви з триколорами та зображеннями царя-батюшки?

Акцентую: День Добровольця, центр Києва, на Михайлівській площі щойно відбувся молебень за загиблими воїнами — і тут ці з московською символікою! Та ще й перекрили дорогу добровольцям, щоб пройти своєю московською ходою. Звісно, добровольці не витримали такої наруги. Першим зреагував друг «Буревій», забравши у «казака» «пантрєт» московського царя. Але москалі були налаштовані саме на провокації, вони цього чекали, і кинулись у спину. З машин вибігли добровольці, почалась бійка з сепарами, причому ті кидались навіть на жінок-волонтерів. Втрутилася поліція, русскамирівців відтіснили, добровольці поїхали вшановувати героїв. Але питання в іншому.

Я вже не пишу фразу, яка стала стандартною за роки війни: «Як може бути, щоб на сьомому році війни Києвом йшла хода сепарів з московською символікою? Куди дивиться влада?» Мене хвилює трохи інше: як московська символіка могла бути відкрито пронесена по центральним вулицям Києва: Лаврській, Мазепи, Грушевського, де купа камер, повз відділ СБУ на Аскольдовому провулку, повз Верховну Раду та Кабмін, і не звернути на себе увагу нікого, крім добровольців? Це штучно створена фсбешниками провокація проти добровольців? Чи це репетиція зустрічі путіна у зв‘язку з посиленням бойових дій на фронті? В будь-якому разі, радує одне: є ті, хто буде боротися, хто не схилиться, кому не все одно. Так нам, Господи, допоможи у виконанні своїх обов‘язків!

P.S. Світлин нема, не встигли, бо одразу зреагували, не було коли фоткати.”

Прес-служба ДР ОУН