Про добровольця батальйону ОУН друга “Єнота”

Сашко “Єнот” – з числа тих 93% чудових людей. Воює не перший рік добровольцем, ПС, ОУН. Зараз наче як цивільна людина з цивільною роботою в комунальному закладі, IT-шнік, інженер. Але як тільки відпустка – то насупного ж дня на фронт. Вже і відпустка закінчилася, а фронт досі не відпускає (бо кожна людина обирає те, де їй краще).

Небайдужий до суспільних проблем на відміну від більшості. Тому, коли треба йти на суди, чи зрізати ганебного біг-борда, він вже на місці. На нього можна покластися, але на кого покластися йому в нашому байдужому суспільстві? Наприклад, він і досі не має УБД, хоча і не женеться за тим. Особисто я вважаю, що це не справедливо по відношенню до таких людей. Але де ж та справедливість…

Зараз артилерія і командування ОТУ (секторів) отримують шикарні координати і дані аеророзвідки – це його робота. І пташки літають, і він їх ремонтує. Відмінна англійська. Я його схиляю до виїзду і роботи в ЧВК, там він потрібний і цінний кадр, якого бажають там бачити. Але його патріотична позиція залишає його за безкоштовно на фронті з усіма витікаючими з того проблемами (а вони є). Державі він не потрібен, в той час, коли за його роботу на іншому континенті готові платити великі хрусткі долари. Схилятиму його до хрусткого долара і відчуття потрібності десь там, ніж перспективи тут бути посадженим за патріотизм і боротьбу за Україну в українську в’язницю.

З 2-річницею дружби на ФБ, але знайомі ми трошки більше. Хоча, що може бути важливіше за ФБ, коли тут все життя минає.

Артем Морока