Під час криз держава має допомагати українцям, а не визискувати їх

Сергій «Тираспіль» Миронюк
Сергій «Тираспіль» Миронюк

У цей скрутний для України час держава мала б прийти на допомогу простим людям. Натомість, чиновники та олігархи скористались ситуацією заради власного збагачення.

Наразі неважко відрізнити друга від ворога. У тяжкий для вас час заради власного визиску приходить лише ворог. Друг приходить, щоб допомогти.

Пише боєць добробату ОУН Сергій «Тираспіль» Миронюк:

Невесела розмова з людиною, яка працювала в ресторані. Всю мережу ресторанів закрили, персонал звільнили. Ресторани виставили на продаж. Бо неможливо платити орендну плату, зарплати та інші витрати. 

Тепер хтось купить за безцінь, а для власників це ціла трагедія, бо в бізнес вкладено не лише дуже багато грошей, але й частину життя і душі. 

Найцікавіше питання – а хто ж саме купить за безцінь? Може, це саме ті персонажі при владі, які мали б допомогти підприємствам вижити? 

І взагалі – хто найбільший бенефіціар від “пандемії”? Вочевидь, лихварі-банкіри отримають неймовірні прибутки від відсотків за позиками та пізніше почнуть продавати майно, яке люди та підприємства позакладали. Також отримали значні доходи сфера охорони здоров’я та силові структури, різні виробники-шарлатани тестів та вакцин. А уряди отримали не лише джерело неконтрольованого корупційного збагачення, але й ефективний засіб впливу на “неугодних” та тих, хто не хоче ділитися. 

Після завершення корона-кризи ми побачимо суттєвий перерозподіл активів, і тут закрадається конспірологічна підозра: а чи не для того воно все було розпочате та продовжує нагнітатись зараз?