Офіційна заява командира Добровольчого батальйону ОУН друга “Івана”

Офіційна заява командира Добровольчого батальйону ОУН друга "Івана"
Офіційна заява командира Добровольчого батальйону ОУН друга "Івана"

Слава Україні!

Спочатку всім, хто не знає: ст. 65 Конституції України – Захист Вітчизни (хоча треба було прописати Батьківщини, бо радянщиною віє), незалежності та територіальної цілісності України є обов’язком громадян України. А Конституція має найвищу юридичну силу над іншими законами!

Тому, я, як командир Добровольчого батальйону ОУН, вважаю, що маю захищати свою країну в будь-який спосіб.

Друзі, по-перше, висловлюю величезну подяку всім, хто долучився до збору коштів на заставу для мене і мого бойового побратима друга “Отця”. Завдячуючи ваший підтримці ми на волі і вдома!

По-друге, пояснюю, що сталося: ні для кого не є таємницею, що добробати в той чи інший спосіб присутні на фронті і досі не є виключенням і ДБ ОУН…

Всі воюють або з особистою зареєстрованою зброєю, або з трофейною (захопленою в ворога).

Більшисть трофейної зброї є такою, що була в Криму у ЗСУ, або захоплена у Дебальцево та Іловайську москалями і передана на Донбас. Весь час перевезення зброї на лінії вогню здійснювалось під контролем СБУ або прямо, або опосередковано. Всі окремі випадки, коли бійці добробатів намагалися вивезти на мирну частину патрони, гранати тощо присікалися як керівництвом батальонів, так і правоохоронцями.

Мною ж здійснювалася звичайна ротація на іншу ділянку фронту відповідних засобів для відсічі агресії. Нічого незвичайного в рамках зони війни!

Але цього разу щось не сподобалося…

По-третє, собисто мені погрожували представники поліції тим, що зроблять з нас диверсантів, шукали в нас в телефонах фото трупів, казали, що вивезуть мене до лісу, де я все їм підпишу. Потім, тримаючи нас в ІТТ, брали в нас кров на експертизу, тому я не здивуюся, якщо нам ще інкримінують якогось небіжчика.

Я офіційно заявляю, що ми не будемо приховуватися ні від слідства,а ні від суду! Також заявляю, що я непричетний до жодного вбивства поза межами війни проти Росії!

Окрема “подяка” представникам Чернівецької поліції за обшук в мене вдома без ухвали суду. Фото наслідків надаю.

Обшук в помешканні друга Івана

На СБУ буде поданий позов за те,що вони назвали нас злочинним угрупуванням і те, що я вивозив зброю на мирну частину України (хоча, яка вона мирна, якщо відверті представники мокшів є при владі?) Але ми, як бійці-добровольці ніколи не вивозили зброю і не плануємо це робити! Наша влада, визнаючи гібридність цієй війни, мала б використовувати всіх заради перемоги, особливо добровольців! Але…

І насамкінець: на заставу були зібрані кошти в сумі 320 тис. грн. З цієї суми десь 100 тис. грн нам потрібно повернути тим людям, що дали нам гроші в борг. Коли будуть нам повернуті заставні кошти невідомо (коли почнеться суд ніхто й гадки не має)… Тому прохання до всіх, хто може допомогти ще трохи, якщо є можливість, назбирати цю суму. Виставляю номер своєї картки – 4149 6293 9319 8437 – ПриватБанк – Колупов Олексій Олексійович.

Разом переможемо! Ми все одне їх всіх вб’ємо! Загарбників…

P.S.: Окрема подяка військовослужбовцям 93 ОМБр за гроші на заставу. Я вдячний вам, мої брати по зброї!

Командир Добровольчого
батальйону ОУН
Олексій “Іван” Колупов