Революція Гідності
Революція Гідності

Ніякого примирення з ворогом!

Революційні події 2013-14 років були повстанням українців проти несправедливості, бідності та свавілля репресивного апарату. Саме заради цього майданівці, жертвуючи собою, йшли у нерівний бій.

Після втечі Януковича до Ростову владу в Україні захопили не революціонери, а ті, хто стояв на сцені Майдану. Вони боялися революціонерів не менше, ніж тодішня влада, тому швидко пішли на угоду з правоохоронцями.

Контрреволюція почалася з підступного вбивства Сашка Білого. Після цього безліч майданівців потрапило за ґрати по вигаданих обвинуваченнях. Особовий склад “Беркуту” пішов працювати у нову поліцію, а його керівництву були створені такі умови, щоб вони могли спокійно втекти від правосуддя. До тюрем потрапило лише кілька рядових “беркутів”, аби створити імітацію розслідування справ Майдану.

А зараз ми вже чуємо публічні заклики до примирення з тими, хто вбивав нас на Майдані.

Добровольчий Рух ОУН заявляє, що ніякого примирення з ворогом не може бути. Винні у злочинах проти Майдану мають бути покарані. Це і ті, хто безпосередньо вчиняв напади, калічив, вбивав, фальсифікував справи. А також і ті, хто роками покривав ці злочини. Як під час Майдану, так і після.

Хоч безліч тих, хто був на революційних барикадах, пішов на співпрацю з режимом, це не причина для розчарування. Це причина для зневаги тих, хто зрадив Революцію та її героїв.

Ми вважаємо, що Україні потрібна справедливість. Коли винні будуть покарані. Лише це дасть суспільству справжнє примирення. Адже немає нічого страшнішого, ніж недобитий ворог та незавершена революція.

Якщо державний апарат не в змозі забезпечити справедливість, її доведеться забезпечувати нам, українським націоналістам та простому народу.

Ми вже показали, що готові брати на себе відповідальність та перемагати у нерівному бою. Пам’ятайте, що кожен недобитий ворог має злість на революціонерів. Злість через те, що простий народ посмів повстати проти його всевладдя і проти пограбування народу. Вони вас пробачати не будуть. Тому ми не маємо права пробачати їх. Заради майбутнього України та наших дітей.

Добровольчий Рух ОУН