Націю формують перемоги, а не політкоректність

Микола Коханівський
Микола Коханівський

Більшість читачів, ознайомившись з “7 сталевими кроками” Миколи Коханівського, сприймають позитивно все, окрім пункту про перехід українського війська в наступ.

Якийсь генетичний пацифізм українців робить їм постійно погану послугу, змушуючи бути об’єктом, а не суб’єктом історії.

Більшість так і не зрозуміла, що Московія є нашим природнім ворогом, як коти для мишей, птахи – для комах, щука – для карася. Лише знищивши Москвинську імперію, розколовши її на кілька демократичних держав та повернувши свої етнічні території чорнозем’я, українці можуть убезпечити своє подальше існування як нації.

Саме тому українці не можуть вважатися сповна європейською нацією. Тому що насправді, Європа – це не політкоректність, толерантність та збоченства, а постійні військові та колоніальні змагання, повстання, революції та громадянські війни.

Самі поняття політики та економіки, естетики та етики, культури та духовності виникли в контексті європейської цивілізації. Ісламський чи буддійський світ не знає потужних громадських рухів й не мають, відповідно, того пласту літератури та мистецтва, наукових історичних праць, як християнська Європа.

Поезія та проза Європи творилася навколо любовних переживань лицаря у поході та чарівної пані, котра вірно його чекає або подвигів воїнів. Під час релігійних воєн творили величні полотна художники та музичні шедеври – композитори. Рок розвинувся, як музика протесту проти війни у В’єтнамі, але після завершення Афганістану, музичне новаторство звелося до безбарвного репу та техно.

Всі войовничі, експансивні нації досягли найвищого економічного, культурного, наукового та суспільного розвитку.

Обмежена після поразки у 2-й світовій війні Японія перенесла свій самурайський дух в тіла науково-промислових корпорацій, явивши світу “економічне чудо”.

Відкидаючи войовничий козацький дух, амбіційне державництво, прагнення реконкісти втрачених теренів, українці обмежують себе парканчиком навколо вишневого садка та можливість долучитися до європейської спільноти.

Націю формують перемоги, а не політкоректність. Не пробудивши в собі прагнення величних військових перемог, навряд чи здобудемо серйозних зрушень в інших галузях.

Голова секретаріату ДР ОУН Кость Зацарний