Напад на учасника ДР ОУН у Вінниці

Напад на учасника ДР ОУН у Вінниці
Напад на учасника ДР ОУН у Вінниці

4 лютого активісти Київської міської організації Добровольчого Руху ОУН взяли участь у Віче щодо відновлення пам’ятника нашому духовному Батькові Тарасові Шевченку у Вінниці.

Під час цього заходу керівник служби охорони “Гепард” Василь Мельник напав на нашого побратима друга “Хіміка”, розбивши його смартфон, і спокійнесенько зайшов до обгороженого парканом майданчику, де споруджували пам’ятник героям Небесної сотні замість Шевченка.

Цей злочин відбувався на очах у двох десятків правоохоронців, але ніхто не став затримувати Мельника. Тоді вся Вінницька громада оточила майданчик та підійшла до очільника поліції з вимогою затримати злодія. В результаті написали звичайний протокол. Вінницький адвокат Палій запевнив, що цей випадок навіть не внесуть до ЄРДР.

Після акції ОУНівці допомогали організовувати нічне чергування біля Кобзаря та облаштовувати вінницький Майдан.

Нагадаємо, раніше працівники “Гепарду” неодноразово нападали на представників громади та здійснювали тиск на депутатів обласної ради. Жоден із вчинених ними злочинів у Вінниці не розслідується. Зараз вони охороняють спорудження “прекрасного пам’ятника Небесній Сотні” у вигляді покрученої вишні, що стирчить з пробитої арматурними прутами карти України. Головний “благодійничок” – Андрій Павленко, який веде спільний бізнес з громадянином РФ, що обслуговує федеральні оборонні замовлення.

Прес-служба Добровольчого Руху ОУН