Флешмоб  “С м е р т ь  Росії!” у Києві | Добровольчий Рух ОУН
18 Лютого 2018

Флешмоб  “С м е р т ь  Росії!” у Києві

18 лютого Добровольчий Рух ОУН разом з Чорним комітетом, Комітетом визволення політв’язнів, Білим молотом, Соціал-Націоналістичною асамблеєю та іншими націоналістичними організаціями провели флешмоб “С м е р т ь Р о с і ї” з нагоди четвертої річниці поді

Акція розпочалася з віча на Майдані Незалежності, де Провідник ДР ОУН Микола Коханівський закликав людей піти до офіційного представництва фсб в Києві – так званого “Россотруднічєства”, що розташоване на Подолі по вул. Борисоглібській, 2.

Активісти символічно кинули кілька цеглин у вікна “Альфа банку” на Хрещатику, потім колона рушила повз Європейську площу і далі Володимирським узвозом до вулиці Сагайдачного, де також розтрощили вікна “Сбербанку”. Учасники акції скандували “Крим наш”, “Донбас наш”, “Кубань наша”, “Революція” “Смерть росії!”.

Далі активісти рушили до вулиці Борисоглібської, та закидали будівлю “Россотруднічєства” камінням і яйцями. На будівлі написали “Смерть Росії”. Після цього всі організовано повернулися на Майдан, де після кількьох виступів спалили прапор РФ.

Прес-служба Добровольчого Руху ОУН