Добровольчий Рух ОУН вітає вас з Великоднем!

Добровольчий Рух ОУН вітає вас з Великоднем!
Добровольчий Рух ОУН вітає вас з Великоднем!

Брати та сестри українці!

Добровольчий Рух Організації Українських Націоналістів щиросердно вітає вас із святом Воскресіння Христового – Святим Великоднем! 

У часі, коли світова пандемія covid-19 настрашила й кардинально змінила ситуацію у всьому світі, ми, українці-християни, не маємо піддаватися страху й паніці.

У нас є надія — Живий і Воскреслий наш Господь Ісус Христос. І з цією вірою ми обов’язково переможемо всі негаразди, які маємо в Україні: і хворобу, і корупцію, й олігархат, і  ненависну безбожну Московію.

У Святому Письмі 365 разів написано: «Не бійся!». Тобто, на кожен день є заклик позбавитися страху. Тому не маймо страху в серці, продовжуймо боротьбу за волю України, радіймо воскресінню Христа!

Як Ісус Христос подолав смерть, як сили Світла взяли гору над темрявою, так і ми неодмінно одержимо перемогу над злом і здобудемо Українську Самостійну Соборну Державу від Сяну по Кавказ.

Хочемо побажати вам, дорогі браття і сестри, міцного духу, Божої допомоги у Ваших починаннях, віри, добрих ідей, козацького здоров’я!

З настанням Пасхальних днів пробуджується не тільки земля, а й усі людські надії та сподівання на добру долю. Тож спрямуємо наші молитви на добрі справи і світлі помисли.

Вітаючи вас із світлим Воскресінням Христовим, щиро бажаємо добра, радості, благополуччя, перемоги й миру та Божої підтримки!

Не забудьмо в ці дні привітати і наших воїнів на передовій, також просимо молитися й всіляко підтримувати тих героїв, які є ув’язнені
режимом внутрішньої окупації та полонених сатанинською Москвою, аби Господь дав їм сили все витримати й отримати омріяну волю. Не забудьмо й вшанувати пам’ять тих, хто пожертвував собою, своїм життям в ім’я України, в ім’я Божої справи.

Хай кожного, хто робить добру Українську Справу, щедро благословить Господь!

Христос Воскрес!
Воістину Воскрес!