День Гідності та Свободи на Майдані Незалежності

День Гідності та Свободи на Майдані Незалежності
День Гідності та Свободи на Майдані Незалежності

21 листопада представники Добровольчого Руху ОУН, Комітету визволення політв’язнів, Коаліції учасників Помаранчевої Революції та Чорного Комітету разом з іншими громадськими організаціями провели на Майдані Незалежності акцію з нагоди Дня Гідності та Свободи.

Мітинг розпочався о 17:00 під стелою на Майдані. Зібралися кілька сотень людей. Були висунуті вимоги до влади відзвітувати, хто покараний у справі побиття студентів у ніч з 29 на 30 листопада 2013 року і хто покараний за розстріл Небесної сотні.

На жаль, ще перед початком акції мусора відібрали в учасників майже всі намети. На Майдані вдалося встановити тільки два невеликих туристичних намета. Спецпризначенці у балаклавах намагалися перешкодити встановленню наметів, але їх відтиснили.

Коли активісти почали підпалювати шини, менти увірвалися в натовп та знесли встановлені намети. Все ж вдалося підпалити кілька шин, але коли вони розгорілися, знову набігли мусора з пожежниками і загасили вогонь.

За підсумками акції домовилися зібратися 29 листопада о 18:00 у ричницю розгону студентів на Майдані та початку Революції Гідності.

Прес-служба Добровольчого Руху ОУН