День Героїв на Львівщині | Добровольчий Рух ОУН
26 Травня 2019

День Героїв на Львівщині

23 травня у селі Зашків патріотична громада Львівщини вшанувала видатного військово-політичного діяча Євгена Коновальця.

26 травня у Львові пройшов марш на честь Дня Героїв.

В боротьбі за Українську Державу, протягом багатьох століть, віддавали своє життя найкращі сини та доньки української нації. Їхнє життя покладене за Вітчизну стало прикладом безкорисливого служіння інтересам власного народу. Саме в травні були вбиті Великі Українські Державники: Симон Петлюра (25.05.1926р. в Парижі) та його вірний соратник по боротьбі Євген Коновалець (23.05.1938р. в Ротердамі). Вони виборювали омріяну Вільну Україну, але отруйні щупальці московської імперії дотяглися до них на чужині. Саме ці дві особистості стали в приклад наступному поколінню борців за нашу державу- підпільникам ОУН та воякам УПА. А це покоління стало вже нашими ідейними орієнтирами у багатовіковій боротьбі за УССД.

Сучасні Українські Герої нічим не поступаються своїм ідейним попередникам, які надихають своїми вчинками на нові звершення та безкомпромісову боротьбу із північно-східним загарбником. Тому що, нація живе до тих пір, поки в неї є такі Великі Українці, які всупереч долі та планам імперій крокують до славетної мети багатьох українських поколінь – жити на своїй Богом даній землі у вільній державі УКРАЇНА.

Зі Святом Вас ГЕРОЇ, тому що ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ-ВМИРАЮТЬ ВОРОГИ!!!